ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3446

Останні новини

11 Грудня10:29 На Київщині проходять масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України (ВІДЕО)
10 грудня на базі спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ, що на Київщині, відбулося урочисте відкриття масштабних тактико-спеціальних навчань підрозділів системи МВС України.
11 Грудня09:48 "Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі", - Арсен Аваков
Перші два вертольоти прибудуть в Україну вже 19 грудня 2018 року, а вся система буде повністю укомплектована до 2021 року. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков наголосив, що в Україні буде третій за величиною вертолітний парк у Європі, після Німеччини та Франції. Про це він сказав вчора, 10 грудня, під час робочої поїздки до Мюнхена, Німеччина.
11 Грудня09:43 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
Для координації роботи усіх органів системи МВС та моніторингу ситуації створено оперативний штаб, який очолив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян. До нього увійшли перший заступник глави Держприкордонслужби Василь Серватюк, заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич, перший заступник глави ДСНС Олег Мельчуцький, заступник командувача Нацгвардії Валерій Бондар, а також перший заступник глави Державної міграційної служби Наталія Науменко та інші
10 Грудня15:46 Холодногірський район: рятувальники розповіли малюкам про важливість дотримання правил пожежної безпеки
10 грудня фахівці Холодногірського райвідділу Головного управління ДСНС України у Харківській області завітали до Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 447 ХМР".
9 Грудня09:45 Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!
Через постійно мінливу температуру повітря, на річках та озерах України утворюється нестійкий крижаний покрив, який становить особливу небезпеку для всіх відвідувачів водойм.
9 Грудня09:12 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
Усі підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ України перейшли на посилений варіант несення служби.
8 Грудня09:24 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
Для координації роботи усіх органів системи МВС та моніторингу ситуації створено оперативний штаб, який очолив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян. До нього увійшли перший заступник глави Держприкордонслужби Василь Серватюк, заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич, перший заступник глави ДСНС Олег Мельчуцький, заступник командувача Нацгвардії Валерій Бондар, а також перший заступник глави Державної міграційної служби Наталія Науменко та інші.
7 Грудня16:58 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
З нагоди Дня місцевого самоврядування, який традиційно святкується в Україні 7 грудня, Державна служба з надзвичайних ситуацій вкотре звітує про результати плідної співпраці на місцях. Відколи в країні розпочався процес децентралізації та реформування, питання, що пов’язані з цивільним захистом населення і територій у найвіддаленіших населених пунктах набули особливої актуальності. Наразі в регіонах продовжують створюватися нові підрозділи місцевої пожежної охорони та відкриваються Центри безпеки громадян.
7 Грудня15:32 Холодногірський район: рятувальники прочитали лекцію з пожежної безпеки працівникам КП «Жилкомсервіс»
07 грудня інспектори Холодногірського райвідділу у м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області провели теоретичні заняття з пожежної безпеки з представниками ділянки №28 КП «Жилкомсервіс».
7 Грудня14:55 Нововодолазький район: рятувальники взяли участь у загальношкільних батьківських зборах
07 грудня рятувальники Нововодолазького райвідділу ГУ ДСНС України у Харківській області взяли участь у загальношкільних батьківських зборах, що відбулись у Липкуватівському навчально-виховному комплексі.
7 Грудня11:31 Холодногірський район: рятувальники провели для малят безпечний виховний захід
Упродовж навчального року рятувальники Холодногірського району м.Харкова постійно відвідують шкільні та дошкільні навчальні заклади району, щоб розповісти дітям основні правила безпеки життєдіяльності та застерегти від небезпеки та порушень важливих правил, які можуть виникнути через дитячі пустощі.
7 Грудня11:09 Валківський район: фахівці ДСНС провели масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців села Високопілля
06 грудня фахівці з пожежної безпеки Валківського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області поспілкувались з мешканцями села Високопілля, де нещодавно трапилась пожежа з летальним наслідком. Метою спілкування стало роз’яснення селянам правил пожежної безпеки аби запобігти пожежам у приватному секторі та подібним трагічним випадкам на них.
7 Грудня10:53 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
Усі підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ України перейшли на посилений варіант несення служби.
5 Грудня17:09 У Харківській області пройшли командно-штабні тренування з органами управління регіональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
Упродовж 4-5 грудня у Харківській області пройшли командно-штабні тренування з органами управління цивільного захисту регіональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення її з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
5 Грудня16:27 Холодногірський район: рятувальники перевірили протипожежний стан медичного коледжу
05 грудня фахівці Холодногірського райвідділу ГУ ДСНС України у Харківській області завітали до Медичного коледжу Харківського національного медичного університету на вул. Ігоря Муратова, де перевірили стан пожежної безпеки
5 Грудня15:43 Зміївський район: військовослужбовці підвищують готовність діяти у надзвичайних ситуаціях
05 грудня у Зміївському районному комісаріаті Харківської області відбулись практичні тренування щодо дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Основною метою тренувань було відпрацювати навички з недопущення випадків втрат військового майна під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та заходи з евакуації персоналу і військового майна у безпечні місця; навчити військовослужбовців способам ліквідації пожеж і аварій; визначити ступінь підготовки керівного складу в управлінні силами під час ліквідації НС
5 Грудня15:31 Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
Взимку показник кількості пожеж, які щодня виникають у житловому секторі країни залишається на стабільно високому рівні. Як наслідок — в рази збільшується число загиблих на них громадян. Так, тільки упродовж вихідних 1-2 грудня вогонь забрав життя 20-х українців.
5 Грудня15:20 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
Усі підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ України перейшли на посилений варіант несення служби.
5 Грудня09:35 В Україні розпочалися командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
Упродовж 4-5 грудня в Україні проходять командно-штабні тренування з органами управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення її з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
4 Грудня15:12 Нововодолазький район: вогнеборці перевірили протипожежний стан «Центру первинної медико-санітарної допомоги»
04 грудня інспекторським складом Нововодолазького райвідділу ДСНС України у Харківській області проведено планову перевірку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазького району»
4 Грудня13:58 В Україні розпочалися командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
Упродовж 4-5 грудня в Україні проходять командно-штабні тренування з органами управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення її з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період. Головна мета тренувань — вдосконалити злагодженість та оперативність роботи органів управління цивільного захисту з питань організації виконання відповідних заходів.
4 Грудня09:27 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
Для координації роботи усіх органів системи МВС та моніторингу ситуації створено оперативний штаб, який очолив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян. До нього увійшли перший заступник глави Держприкордонслужби Василь Серватюк, заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич, перший заступник глави ДСНС Олег Мельчуцький, заступник командувача Нацгвардії Валерій Бондар, а також перший заступник глави Державної міграційної служби Наталія Науменко та інші
3 Грудня15:17 Холодногірський район: рятувальники застерегли дітей від участі у небезпечних іграх вдома
03 грудня, з метою запобігання виникнення надзвичайних подій через дитячі пустощі та попередження дитячого травматизму, фахівці Холодногірського райвідділу ГУ ДСНС України у Харківській області відвідали гімназію №13 м.Харкова. Вогнеборці нагадали учням 7-8 класів основні правила пожежної безпеки, пояснили правила безпеки у побуті та розповіли про те, що необхідно робити у разі, якщо опинилися у різноманітних надзвичайних ситуаціях.
3 Грудня15:01 Красноградський район: рятувальники розпочинають проводити попереджувальні бесіди на замерзлих водоймищах
03 грудня фахівці Красноградського районного відділу Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області вирушили до річки Берестова, що протікає містом Красноград, і поспілкувалися із шанувальниками зимової риболовлі та нагадали їм про небезпеку, на яку вони себе наражають. Спілкуючись з рибалками, рятувальники розповідали про небезпеку тонкого льоду та застерегли від необачності, що може коштувати життя.
3 Грудня10:39 Заходи безпеки на льоду
Через постійно мінливу температуру, на річках та озерах України утворюється нестійкий крижаний покрив, який становить особливу небезпеку для всіх відвідувачів водойм. Про це громадянам щоразу нагадують рятувальники під час щоденної профілактичної роботи. Однак, навіть невтішна статистика щодо смертності на водоймах взимку не відлякує безстрашних рибалок.

    Твіт