ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 2020

Останні новини

28 Лютого10:58 Куп’янський район: рятувальники прийняли участь у сесії Куп’янської міської ради
24 лютого в м. Куп’янську відбулася ХХІV сесія Куп’янської міської ради VII скликання, на яку був запрошений начальник Куп’янського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Олександр Мокренко. Він виступив перед депутатами з промовою, основною темою якої стало внесення пропозицій щодо покращення умов для підвищення рівня оперативного реагування пожежно-рятувального підрозділу Куп’янщини до дій за призначенням
28 Лютого09:46 Слухачі навчального пункту ГУ ДСНС прийняли участь у практичних заняттях з ліквідації надзвичайних ситуацій на залізничному транспорті
27 лютого у рамках вивчення навчальної дисципліни «Пожежна тактика і тактика дій підрозділів при ліквідації надзвичайних ситуацій» слухачі професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації з професії «Пожежний-рятувальник» навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області завітали до виробничого підрозділу «Локомотивного депо станції Основа» філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
24 Лютого15:49 Індустріальний район: відбулись комплексні об’єктові навчання з питань цивільного захисту
24 лютого у комунальному закладі охорони здоров’я «Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня № 25» відбулись комплексні об’єктові навчання з питань цивільного захисту за темою: «Дії керівного складу та медперсоналу при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру». В них були задіяні представники адміністрації об’єкту, а рятувальники виступали в ролі посередників.
24 Лютого15:24 Слобідський район: рятувальники під час урочистих заходів нагородили переможців дитячого конкурсу-вікторини «Зробимо життя безпечним»
24 лютого рятувальники та співробітники Добровільного пожежного товариства завітали до загальноосвітньої школи №102 Слобідського району міста Харкова. У актовому залі в урочистій церемонії були нагороджені учні шкіл №102 та №90 Слобідського району, що стали переможцями конкурсу «Зробимо життя безпечним».
24 Лютого10:57 Новобаварський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на комунальному підприємстві
23 лютого фахівці Новобаварського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області провели профілактичну інформаційно-роз’яснювальну роботу на комунальному підприємстві Харкова «Жовтневе трамвайне депо».
24 Лютого10:50 Волонтери Червоного Хреста провели майстер-клас для майбутніх рятувальників
22 та 23 лютого волонтери Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели для слухачів навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області дводенні заняття з надання первинної медичної допомоги постраждалим.
23 Лютого13:47 м. Харків: на міській комісії КТЕБ та НС розглядалось питання стану техногенної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах
23 лютого в адміністративній будівлі Харківської міської ради відбулось планове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засіданням керував перший заступник міського голови Ігор Терехов. У роботі комісії взяли участь керівники департаментів та управлінь Харківської міської ради, представники комунальних підприємств міста.
23 Лютого12:14 Зміївський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання м. Зміїв
Протягом минулого року в Зміївському районі виникло 118 пожеж, прямі збитки від яких склали 3 млн. 347 тис. 410 грн. Ці пожежі забрали життя 8 людей. Найбільша кількість пожеж, а також випадків загибелі людей на них трапилась на території Зміївської міської ради – 29 пожеж з 3-ма загиблими.
23 Лютого10:16 Куп’янський район: відбулась службова нарада за підсумками роботи райвідділу ДСНС в минулому році
22 лютого у Куп’янському районному відділі Головного управління ДСНС України у Харківській області за адресою: м. Куп’янськ, майдан Стадіонний, 17, відбулась службова нарада за підсумками оперативно-службової діяльності за 2016 рік
22 Лютого14:20 Індустріальниий район: рятувальники провели теоретичні заняття з вихованцями школи-інтернату
22 лютого співробітники Індустріального райвідділу ДСНС завітали до спеціальної школи-інтеранту № 55 для проведення теоретичних занять з безпеки життєдіяльності.
21 Лютого16:19 Куп’янський район: рятувальники провели профілактичні бесіди серед зв’язківців
21 лютого Куп’янські рятувальники завітали до працівників районного центру телекомунікацій № 326 м. Куп’янськ Харківської філії ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ», з котрими провели профілактичні бесіди щодо дотримання комплексу заходів з недопущення виникнення пожеж на підприємстві. Технологічний процес на підприємствах зв’язку завжди пов’язаний з підвищеною пожежною небезпекою, а наслідки від пожеж завдають величезних збитків, тому від обізнаності персоналу з питань пожежної безпеки залежить дуже багато.
21 Лютого15:21 Краснокутський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання сільського населеного пункту
Згідно затвердженого графіку проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення щодо попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, 20 лютого фахівці Краснокутського районного сектору ДСНС провели рейдовий профілактичний захід на території Козіївської сільської ради.
21 Лютого09:52 Куп’янський район: команда Бомба» Кругляківської школи перемогла в районному фестивалі Дружин юних пожежників
16 лютого на базі Петропавлівської загальноосвітньої школи Куп’янського району відбувся фестиваль Дружин юних пожежників, в якому взяли участь 12 команд з загальноосвітніх навчальних закладів району (Глушківської, Гусинської, Кислівської, Кругляківської, Піщанської, Подолянської, Ягіднянської, Курилівської, Петрівської, Смородьківської школи, Курилівського ліцею та Моначинівського НВК).
20 Лютого12:45 Борівський район: рятувальники провели профілактичні бесіди серед енергетиків
20 лютого фахівці Борівського районного сектору ГУ ДСНС України у Харківській області провели профілактичні бесіди з робітниками Борівського району електричних мереж АК «Харківобленерго». Метою заходу стало попередження виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж як на виробництві, так і в побуті. Повсякденна робота електриків постійно пов’язана із підвищеним рівнем небезпек, тому дане підприємство було обране не випадково.
19 Лютого10:18 Дергачівський район: рятувальники опікуються безпекою мешканців міста
З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі працівники Служби порятунку систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті. 18 лютого рятувальниками 53-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Харківській області, спільно з представниками Дергачівської міської ради було проведено комплексний профілактичний захід щодо відпрацювання житлового сектору у місті Дергачі.
18 Лютого10:06 Первомайський район: рятувальники провели профілактичні заняття зі співробітниками Палацу культури «Хімік»
17 лютого співробітниками Первомайського райвідділу ДСНС було проведено заняття з членами добровільної пожежної дружини та іншими співробітниками Палацу культури «Хімік», щодо дотримання правил пожежної безпеки та діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
18 Лютого09:01 Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
Державна служба України з надзвичайних ситуацій, з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами
18 Лютого09:00 Шановні громадяни! Не виходьте на тонкий лід!
Громадяни не завжди дотримуються правил безпечної поведінки під час перебування на зимових водоймах, що найчастіше призводить до непередбачуваних наслідків. Найчастіше під лід потрапляють любителі риболовлі, або допитливі дітлахи. Саме тому, з метою недопущення загибелі людей, особливо дітей, на водоймах, рятувальники постійно проводять роз’яснювальну роботу та профілактичні рейди.
17 Лютого16:36 Новобаварський район: на підприємстві «ХМЗ «Світло Шахтаря» проведено об’єктове тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації
17 лютого на території приватного акціонерного товариства «ХМЗ «Світло Шахтаря» співробітники районної служби з надзвичайних ситуацій спільно з працівниками підприємства провели теоретичні та практичні заняття щодо порядку дій у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної події.
17 Лютого14:41 Зміївський район: рятувальники проводять у навчальних закладах заняття з дотримання правил особистої безпеки
Наприкінці зими рятувальники проводять заняття з безпеки життєдіяльності, дотримання особистої безпеки та правилам дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій у навчальних закладах Зміївського району.
17 Лютого12:29 Майбутнім рятувальникам провели заняття з медичної підготовки на кафедрі анатомії людини Харківського національного медичного університету
16 лютого у рамках вивчення навчальної дисципліни «Медична підготовка» слухачі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області, які проходять первинну професійну підготовку за професіями «Пожежний-рятувальник» відвідали кафедру анатомії людини Харківського національного медичного університету для закріплення раніш вивченого матеріалу. Цей захід став практичною частиною занять щодо підготовки майбутніх рятувальників.
17 Лютого11:45 Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ВІДЕО)
16 лютого в ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося позачергове засідання державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в системах життєзабезпечення в умовах введення надзвичайних заходів в енергетичній галузі.
16 Лютого13:41 Рятувальники надали кров для постраждалої дівчини від вибуху на Зміївщині
28 січня у селищі Слобожанське Зміївського району у квартирі п'ятиповерхового будинку під час монтажу натяжної стелі вибухнув газовий балон.
16 Лютого10:00 Обережно, ожеледиця!
За прогнозами Укргідрометеоцентру, спостерігається зниження температури повітря. За таких умов на дорогах та автошляхах утворилася ожеледь. Саме тому ДСНС України закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці.
16 Лютого09:57 Індустріальний район: рятувальники проводять профілактичні бесіди у лікарняних закладах
15 лютого фахівцями Індустріального райвідділу ДСНС проведено профілактичні заняття щодо дотримання правил пожежної безпеки у медичних закладах району.

    Твіт