ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

Київський район: відбулись практичні тренування у торгівельно-розважальному центрі «Караван»

Опубліковано: 13.09.2018, 13:31

Місця з масовим перебування людей є потенційно небезпечними. Адже у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації людей охоплює паніка, невгамовний страх та розгубленість. У таких ситуаціях багато хто губить контроль над собою, а це інколи навіть небезпечніше ніж сама НС, що виникла. І лише рішучі дії персоналу закладів, їх вміння реагувати у критичних ситуаціях та правильна організація евакуаційних заходів може вберегти від невиправних наслідків. Одна з ланок постійної роботи рятувальників – профілактика. Адже будь-яке лихо набагато легше попередити аніж здолати. Тож ДСНСники регулярно, згідно підготованих заздалегідь планів, проводять різноманітні тренування та відпрацювання.

Так, 13 вересня, на території торгівельно-розважального центру «Караван», що розташований за адресою: м. Харків, вул. Героїв Праці, 7 пройшли спеціальні тренування, що були спрямовані на відпрацювання дій працівників закладу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

За легендою у приміщенні ТРЦ виникла пожежа, що спричинила сильне задимлення. Тож відповідальні за протипожежний стан та працівники мали організувати евакуацію відвідувачів та викликати рятувальників.

За сигналом «Тривога» були відпрацьовані поставлені задачі. На момент прибуття вогнеборці існувала ймовірність, що в одному з торгівельних залів лишися люди, тож надзвичайники організували розвідку та загасили умовну пожежу.

Після практичних відпрацювань учасники обговорити проблемні моменти та вдосконалити план дій персоналу щодо реагування на надзвичайні ситуації.

 ГУ ДСНС України у Харківській області

130918-1.jpg130918-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

130918-3.jpg130918-4.jpg


   
Останні новини
19 Вересня17:20 Шевченківський у м. Харкові район: на засіданні районної КТЕБ та НС обговорили проблемні питання забезпечення пожежної безпеки багатоквартирних житлових будинків
19 Вересня12:32 Київський район: вогнеборці провели практичні тренування в ТРЦ «ДАФІ»
19 Вересня10:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку у Харківській області
19 Вересня09:27 Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС отримали нагороди з нагоди професійного свята
18 Вересня15:57 У Головному управлінні ДСНС відбулася семінар-нарада зі співробітниками органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Харківської області
18 Вересня15:48 Керівництво Головного управління взяло участь у семінарі, де обговорювались проблеми побудови системи цивільного захисту в умовах децентралізації
18 Вересня12:23 Дергачівський район: рятувальники закликали громадян підготуватися до опалювального сезону заздалегідь
17 Вересня15:06 Основ’янський район: діти привітали рятувальників з нагоди їх професійного свята
17 Вересня13:51 У Головному управлінні ДСНС продовжуються урочисті заходи з нагоди Дня рятувальника
17 Вересня13:41 Лозівський район: рятувальники провели безпечне свято у центрі міста
17 Вересня10:00 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника!
17 Вересня09:58 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області з нагоди Дня рятівника!
15 Вересня15:02 м. Харків: у центральному парку ім. Горького відбулось сімейне свято безпеки для рятувальників і харків’ян (ФОТО, ВІДЕО)
15 Вересня11:32 Сімейне свято безпеки У Харкові – відкрите (ФОТО)
15 Вересня11:05 Основ’янський район: рятувальники провели уроки безпеки життя
Останні новини