ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

Київський район: відбулись практичні тренування у торгівельно-розважальному центрі «Караван»

Опубліковано: 13.09.2018, 13:31

Місця з масовим перебування людей є потенційно небезпечними. Адже у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації людей охоплює паніка, невгамовний страх та розгубленість. У таких ситуаціях багато хто губить контроль над собою, а це інколи навіть небезпечніше ніж сама НС, що виникла. І лише рішучі дії персоналу закладів, їх вміння реагувати у критичних ситуаціях та правильна організація евакуаційних заходів може вберегти від невиправних наслідків. Одна з ланок постійної роботи рятувальників – профілактика. Адже будь-яке лихо набагато легше попередити аніж здолати. Тож ДСНСники регулярно, згідно підготованих заздалегідь планів, проводять різноманітні тренування та відпрацювання.

Так, 13 вересня, на території торгівельно-розважального центру «Караван», що розташований за адресою: м. Харків, вул. Героїв Праці, 7 пройшли спеціальні тренування, що були спрямовані на відпрацювання дій працівників закладу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

За легендою у приміщенні ТРЦ виникла пожежа, що спричинила сильне задимлення. Тож відповідальні за протипожежний стан та працівники мали організувати евакуацію відвідувачів та викликати рятувальників.

За сигналом «Тривога» були відпрацьовані поставлені задачі. На момент прибуття вогнеборці існувала ймовірність, що в одному з торгівельних залів лишися люди, тож надзвичайники організували розвідку та загасили умовну пожежу.

Після практичних відпрацювань учасники обговорити проблемні моменти та вдосконалити план дій персоналу щодо реагування на надзвичайні ситуації.

 ГУ ДСНС України у Харківській області

130918-1.jpg130918-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

130918-3.jpg130918-4.jpg


   
Останні новини
16 Листопада16:54 У Головному управлінні відбулася семінар-нарада з представниками суб’єктів господарювання (ліцензіатами)
16 Листопада15:45 Тривають міські змагання ланок ГДЗС
15 Листопада13:29 Слобідський район: рятувальники та підприємці обговорили нагальні питання дотримання законодавства в сфері пожежної безпеки
14 Листопада16:43 Під час профілактичного рейду Валківські рятувальники запобігли справжній пожежі
14 Листопада16:16 Відбулись змагання з настільного тенісу серед силових структур Харківщини
14 Листопада14:57 Красноградський район: рятувальники провели навчальну бесіду із дітьми у реабілітаційному центрі
13 Листопада17:56 У Харкові головні державні інспектори підрозділів ДСНС з 7-ми областей України обговорили перспективи реформування системи державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
13 Листопада17:24 Завершився другий день обласних змагань ланок ГДЗС
13 Листопада16:20 Рятувальники провели «Національний урок безпеки» у 152-ій гімназії м.Харкова
13 Листопада14:23 Харківська область: рятувальники опікуються безпекою громадян
10 Листопада09:24 Ізюмський район: до школи № 10 завітали вогнеборці, щоб провести цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
9 Листопада16:08 Дергачівські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в територіальних громадах
9 Листопада15:55 Розпочалися змагання ланок ГДЗС присвячені пам’яті В. Гіренка
9 Листопада15:19 Рятувальники ДСНС та курсанти НУЦЗУ навчались застосовувати новітній аварійно-рятувальний інструмент під час ліквідації дорожніх аварій (ВІДЕО)
9 Листопада12:19 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники проводять тренування щодо протидії надзвичайним ситуаціям на об’єктах з масовим перебуванням людей
Останні новини