ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

Дворічанський район: рятувальники навчили школярів правилам безпеки

Опубліковано: 14.09.2018, 13:42

Навчання підростаючого покоління правилам безпеки та поведінки у повсякденному житті є запорукою безпечного майбутнього. Адже діти наслідують приклад дорослих та немов губка поглинають нову інформацію. Тож рятувальники регулярно відвідують навчальні заклади аби поспілкуватися із малечею та підлітками на тему безпеки, а також навчити їх берегти себе та оточуюче середовище.

13 вересня фахівці Дворічанського районного сектору завітали до місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де взяли участь у виховній годині учнів 9-го класу.

Представники Служби порятунку розповіли школярам про причини та наслідки виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій, зазначили, що так званий «людський фактор» є одним з найпоширеніших, а це означає, що безпечні умови існування залежать від самих людей та їхнього ставлення до свого життя.

Як показує багаторічна практика, інформація, яку розповідають саме рятувальники сприймається набагато глибше. Діти розуміють, що з надзвичайними ситуаціями люди цієї героїчної професії стикаються щоденно, тож вони добре знають, як уникнути біди, а їхні слова підкріплює багаторічний досвід.

ГУ ДСНС України у Харківській області

1409-111.jpg


   
Останні новини
16 Листопада16:54 У Головному управлінні відбулася семінар-нарада з представниками суб’єктів господарювання (ліцензіатами)
16 Листопада15:45 Тривають міські змагання ланок ГДЗС
15 Листопада13:29 Слобідський район: рятувальники та підприємці обговорили нагальні питання дотримання законодавства в сфері пожежної безпеки
14 Листопада16:43 Під час профілактичного рейду Валківські рятувальники запобігли справжній пожежі
14 Листопада16:16 Відбулись змагання з настільного тенісу серед силових структур Харківщини
14 Листопада14:57 Красноградський район: рятувальники провели навчальну бесіду із дітьми у реабілітаційному центрі
13 Листопада17:56 У Харкові головні державні інспектори підрозділів ДСНС з 7-ми областей України обговорили перспективи реформування системи державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
13 Листопада17:24 Завершився другий день обласних змагань ланок ГДЗС
13 Листопада16:20 Рятувальники провели «Національний урок безпеки» у 152-ій гімназії м.Харкова
13 Листопада14:23 Харківська область: рятувальники опікуються безпекою громадян
10 Листопада09:24 Ізюмський район: до школи № 10 завітали вогнеборці, щоб провести цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
9 Листопада16:08 Дергачівські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в територіальних громадах
9 Листопада15:55 Розпочалися змагання ланок ГДЗС присвячені пам’яті В. Гіренка
9 Листопада15:19 Рятувальники ДСНС та курсанти НУЦЗУ навчались застосовувати новітній аварійно-рятувальний інструмент під час ліквідації дорожніх аварій (ВІДЕО)
9 Листопада12:19 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники проводять тренування щодо протидії надзвичайним ситуаціям на об’єктах з масовим перебуванням людей
Останні новини