ГоловнаОстанні новини9 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Харків: рятувальники спільно з працівниками КП «Житлкомсервісу» перевіряють стан пожежної безпеки житлових будинків

Опубліковано: 09.08.2017, 16:08

9 серпня у одному з мікрорайонів Київського району міста Харкова фахівці Київського районного відділу ДСНС спільно з співробітниками Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками КП «Житлокомсервіс» та з мешканцями житлових багатоповерхівок щодо попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому фонді району.

Рейдом була охоплена дільниця КП «Житлокомсервіс» № 16. З їх працівниками інспектори провели бесіди та вручили пам’ятки та листівки на протипожежну тематику. Вони наголосили про необхідність проведення інструктажів та навчання населення з питань пожежної безпеки на на ввірених ділянках.

Також рятувальники пройшлися вулицями мікрорайонів, завітали у місця скупчення людей. Особливу увагу вони приділили особам похилого віку та батькам з малими дітьми. У ході бесіди з місцевими мешканцями рятувальники привели статистику по пожежам з початку цього року на Харківщині та окремо на території Київського району; роз’яснили протипожежні заходи під час експлуатації побутових приладів, газового обладнання, навчили користуватися вогнегасником та вручили пам’ятки і звернення до населення щодо дотримання правил пожежної безпеки та безпечної поведінки під час виникнення пожеж.

Під час комісійної перевірки зверталась увага на наявність під’їзних шляхів та внутрішнього і зовнішнього водопостачання, стан електрогосподарства у житлових квартирах і під’їздах. Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації, а саме їх не захаращеність, відсутність в коридорах і сходових клітинах горючих та будівельних матеріалів.

З кожним мешканцем квартир багатоповерхівок проведено інструктаж по дотриманню норм та правил пожежної безпеки, як у власному житлі так і на прижитловій території.

Дана профілактична робота дуже важлива, адже кожен громадянин повинен свідомо ставитися до питань пожежної безпеки у власній оселі.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

IMG_2404.jpgIMG_2416.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_2466.jpgIMG_2500.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_2473.jpgIMG_2457.jpg


   
Останні новини
21 Жовтня12:03 Ізюмський район: тривають екскурсії у пожежних частинах
21 Жовтня11:56 Куп’янський район: проведені протипожежні об’єктові тренування у медичному закладі
20 Жовтня14:52 Київський район: рятувальники провели урок безпеки з учнями спеціалізованої школи №166
20 Жовтня10:19 Рятувальники та студенти у гуртожитку Харківського державного університету харчування і торгівлі відпрацьовували дії на випадок виникнення пожежі
20 Жовтня09:46 У навчальних закладах Харкова та області тривають Тижні безпеки життєдіяльності
19 Жовтня14:20 Шевченківський район: на базі Харківської гімназії № 116 пройшли профілактичні та практичні заняття щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації
19 Жовтня12:44 Індустріальний район: рятувальники провели для школярів пізнавальну екскурсію в пожежній частині
19 Жовтня12:36 Київський район: рятувальники з працівниками Національного аерокосмічному університету провели заняття з безпеки життєдіяльності
19 Жовтня12:30 Первомайський район: рятувальники організували для учнів екскурсію до Лозівської пожежно-технічної виставки
19 Жовтня11:29 Дворічанський район: рятувальники попереджають надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період
19 Жовтня10:55 Шевченківський район міста Харкова: у навчальних закладах тривають тижні безпеки життєдіяльності
19 Жовтня09:00 ГУ ДСНС України у Харківській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
18 Жовтня17:00 Близнюківський район: рятувальники навчали батьків вихованню в дітей належного ставлення до небезпек
18 Жовтня15:10 Краснокутський район: виставка пожежно-рятувальної служби приймала школярів
18 Жовтня14:45 Київський район: рятувальники навчали іноземних студентів як запобігти надзвичайним ситуаціям
Останні новини