ГоловнаОстанні новини9 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Харків: рятувальники спільно з працівниками КП «Житлкомсервісу» перевіряють стан пожежної безпеки житлових будинків

Опубліковано: 09.08.2017, 16:08

9 серпня у одному з мікрорайонів Київського району міста Харкова фахівці Київського районного відділу ДСНС спільно з співробітниками Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками КП «Житлокомсервіс» та з мешканцями житлових багатоповерхівок щодо попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому фонді району.

Рейдом була охоплена дільниця КП «Житлокомсервіс» № 16. З їх працівниками інспектори провели бесіди та вручили пам’ятки та листівки на протипожежну тематику. Вони наголосили про необхідність проведення інструктажів та навчання населення з питань пожежної безпеки на на ввірених ділянках.

Також рятувальники пройшлися вулицями мікрорайонів, завітали у місця скупчення людей. Особливу увагу вони приділили особам похилого віку та батькам з малими дітьми. У ході бесіди з місцевими мешканцями рятувальники привели статистику по пожежам з початку цього року на Харківщині та окремо на території Київського району; роз’яснили протипожежні заходи під час експлуатації побутових приладів, газового обладнання, навчили користуватися вогнегасником та вручили пам’ятки і звернення до населення щодо дотримання правил пожежної безпеки та безпечної поведінки під час виникнення пожеж.

Під час комісійної перевірки зверталась увага на наявність під’їзних шляхів та внутрішнього і зовнішнього водопостачання, стан електрогосподарства у житлових квартирах і під’їздах. Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації, а саме їх не захаращеність, відсутність в коридорах і сходових клітинах горючих та будівельних матеріалів.

З кожним мешканцем квартир багатоповерхівок проведено інструктаж по дотриманню норм та правил пожежної безпеки, як у власному житлі так і на прижитловій території.

Дана профілактична робота дуже важлива, адже кожен громадянин повинен свідомо ставитися до питань пожежної безпеки у власній оселі.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

IMG_2404.jpgIMG_2416.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_2466.jpgIMG_2500.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_2473.jpgIMG_2457.jpg


   
Останні новини
23 Серпня11:31 У Головному управлінні ДСНС пройшли урочистості з нагоди Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня міста Харкова
22 Серпня16:37 “Якщо центральними та місцевими органами влади не буде зосереджено уваги на попередженні пожеж, то ситуація може вийти з-під контролю”, - Микола Чечоткін
22 Серпня16:23 Барвінківський район: рятувальники здійснюють патрулювання лісів, щоб не допустити там пожеж
22 Серпня13:52 Красноградський район: рятувальники разом з депутатами застерігають людей не провокувати пожежі в екосистемах
22 Серпня08:30 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
22 Серпня08:25 В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
21 Серпня16:38 Рятувальники регіону перейшли на посилений варіант несення служби
21 Серпня16:22 Київський район: рятувальники провели профілактичні бесіди з персоналом навчального закладу
19 Серпня15:11 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники разом з комунальниками запобігають пожежам в житлі
19 Серпня13:01 Харківська область: рятувальники проводять заходи з недопущення виникнення пожеж в екосистемах
19 Серпня11:13 Московський район: рятувальники опікуються обізнаністю людей з правил безпеки
18 Серпня15:13 Близнюківський район: рятувальники дбають про пожежну та техногенну безпеку на підприємствах
18 Серпня14:40 Київський район: рятувальники провели спеціальні заняття з безпеки життєдіяльності з відпочиваючими дитячого оздоровчого центру
18 Серпня13:00 Немишлянський район: діти завітали на екскурсію до рятувальників
18 Серпня11:49 Нововодолазький район: рятувальники проводять профілактичні заходи щодо попередження пожеж в лісах
Останні новини