ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Київський район: рятувальники провели практичні навчання на фабриці «Здоров’я»

Опубліковано: 11.08.2017, 11:59

11 серпня на території ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», що розташоване за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 22, проведено пожежно-тактичного навчання з особовим складом 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Харківській області на тему: «Гасіння пожеж на об’єктах з легкозаймистими речовинами».

Метою заходу було відпрацювання організації та прийомів тактики гасіння пожеж та проведення аварійно-рятувальних робіт на об’єктах з легкозаймистими речовинами, а також дії адміністрації об‘єкту з організації та проведення евакуації персоналу з місця надзвичайної ситуації.

В навчаннях від ДСНС були задіяні 2 пожежні автоцистерни, 1 пожежна автодрабина та 12 чоловік особового складу.

За легендою передбачалось, що внаслідок порушення технологічного процесу виник розлив спиртового розчину з подальшим загорянням на 4-му поверсі п‘ятиповерхової будівлі фітохімічного цеху. Розлив горючої рідини поширився на площу 30 кв.м. Відповідно на цій же площі відбувалось горіння. До прибуття рятувальників адміністрація фабрики провела евакуацію основної маси робітників з будівлі на свіже повітря. Всього в денну зміну в даному цеху працює біля 100 чоловік. Але двоє осіб з числа персоналу самостійно не змогли покинути будівлю та потребували сторонньої допомоги. Вони перебували на 2-му та 5-му поверхах виробничої будівлі.

Зазвичай пожежі на виробничих об’єктах та ще й з наявністю легкозаймистих речовин супроводжуються щільним задимленням, високою температурою та швидким розповсюдженням вогню. Тому керівник гасіння пожежі в першу чергу направив бойові дії на рятування людей. Для цього були встановлені пожежні драбини: ручна висувна трьохколінна для рятування людини з другого поверху, а 30-тиметрова автодрабина – з п’ятого. Разом з цим були сформовані 2 ланки газодимозахисної служби для забезпечення гасіння пожежі в приміщенні та захист суміжних поверхів. Для гасіння пожежі легкозаймистої рідини рятувальники застосували генератори піни середньої кратності ГПС-600. Після успішного проведення пінної атаки ймовірна пожежа була ліквідована. Всі працівники успішно евакуйовані, постраждалих не має.

Наприкінці навчань його керівництвом були підбиті підсумки, дана оцінка дій рятувальників та персоналу об’єкту для того, аби під час реальної надзвичайної ситуації не траплялось збоїв та непередбачуваних ситуацій.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

110817-9.jpg110817-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-12.jpg110817-15.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-16.jpg110817-18.jpg


   
Останні новини
23 Серпня11:31 У Головному управлінні ДСНС пройшли урочистості з нагоди Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня міста Харкова
22 Серпня16:37 “Якщо центральними та місцевими органами влади не буде зосереджено уваги на попередженні пожеж, то ситуація може вийти з-під контролю”, - Микола Чечоткін
22 Серпня16:23 Барвінківський район: рятувальники здійснюють патрулювання лісів, щоб не допустити там пожеж
22 Серпня13:52 Красноградський район: рятувальники разом з депутатами застерігають людей не провокувати пожежі в екосистемах
22 Серпня08:30 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
22 Серпня08:25 В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
21 Серпня16:38 Рятувальники регіону перейшли на посилений варіант несення служби
21 Серпня16:22 Київський район: рятувальники провели профілактичні бесіди з персоналом навчального закладу
19 Серпня15:11 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники разом з комунальниками запобігають пожежам в житлі
19 Серпня13:01 Харківська область: рятувальники проводять заходи з недопущення виникнення пожеж в екосистемах
19 Серпня11:13 Московський район: рятувальники опікуються обізнаністю людей з правил безпеки
18 Серпня15:13 Близнюківський район: рятувальники дбають про пожежну та техногенну безпеку на підприємствах
18 Серпня14:40 Київський район: рятувальники провели спеціальні заняття з безпеки життєдіяльності з відпочиваючими дитячого оздоровчого центру
18 Серпня13:00 Немишлянський район: діти завітали на екскурсію до рятувальників
18 Серпня11:49 Нововодолазький район: рятувальники проводять профілактичні заходи щодо попередження пожеж в лісах
Останні новини