ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Харківський район: рятувальники провели профілактичні та практичні заняття з працівниками зерноприймального пункту сільгосппідприємства

Опубліковано: 11.08.2017, 13:57

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області приділяє значну увагу забезпеченню протипожежного стану об’єктів господарювання, задіяних при збиранні, зберіганні та переробці продукції нового врожаю 2017 року. Адже спекотна погода, сухі хлібні масиви, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко перебувають у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність створюють пожежонебезпечну ситуацію.

Основними причинами виникнення пожеж під час збирання та зберігання врожаю є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні та ін. У цей напружений період найменша іскра від сільгоспмашини або кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння.

Тому з метою уникнення можливих надзвичайних ситуацій під час усього періоду збиральної кампанії співробітники Головного управління ДСНС України у Харківській області проводять профілактичні та практичні заходи із залученням персоналу об’єктів господарювання, задіяних у збиральній кампанії, надають методичні рекомендації щодо правил пожежної безпеки.

Так, 11 серпня на території зернотоку та ремонтної частини Державного підприємства «Дослідне господарство «Кутузівка» Північного Сходу Національної академії аграрних наук України», що у с. Кутузівка Харківського району області відбулись заняття з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання ранніх зернових з проведенням практичних відпрацювань на випадок виникнення пожежі.

Співробітники Харківського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували працівникам сільгосппідприємства правильність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Кожен бажаючий мав змогу особисто спробувати загасити умовну пожежу використовуючи вуглекислотний або порошковий вогнегасник. Потім рятувальники продемонстрували присутнім порядок дій у разі виникнення пожежі в комбайні. Співробітники ДСНС за допомогою піни швидко загасили умовну пожежу.

Наприкінці заходу рятувальники поспілкуватись з хліборобами, які працюють на території зернотоку та ремонтно-технічної частини сільгосппідприємства. На місці вони розповіли аграріям яких заходів пожежної безпеки необхідно дотримуватись, аби повністю забезпечити збереження хлібу.

Директор Дослідного господарства Олексій Зінов’єв наголосив: «Такі заняття вкрай важливі для нас, аграріїв. Адже наші співробітники не тільки побачили дії рятувальників щодо ліквідації пожежі, а й самостійно спробували за допомогою первинних засобів пожежогасіння ліквідовувати загоряння на початковому етапі. Отже недопущення пожеж під час збиральної кампанії наразі є спільним завданням аграріїв та рятувальників».

«Не можна забувати, що приборкати пожежу на полі, яка швидко може набути великих масштабів, дуже складно. Гасіння тут пов’язане з подоланням значних труднощів, затратою немалих матеріальних засобів і людських ресурсів. Саме тому нами приділяється значна увага навчанню аграріїв аби не допустити виникненню пожежі на полі чи на території сільськогосподарського підприємства, а також як діяти у разі їх виникнення», - зазначив начальник Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області Артем Астахов.

ГУ ДСНС України у Харківській області

110817-26.jpg110817-19.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-20.jpg110817-21.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-22.jpg110817-23.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-24.jpg110817-25.jpg


   
Останні новини
22 Червня15:19 У Навчальному центрі оперативно-рятувальної служби відбувся семінар з начальниками районних підрозділів Головного управління
22 Червня15:06 Дергачівський район: рятувальники закликали мешканців села дотримуватися правил безпеки
22 Червня12:38 Шевченківський у м. Харкові район: відбулись навчання з ліквідації надзвичайної ситуації у бізнес-центрі
22 Червня12:01 Майбутні рятувальники відвідали Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи
21 Червня11:58 Ізюмський район: рятувальники закликали дорослих надавати приклад безпечної поведінки дітям
21 Червня11:25 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Харківській області
21 Червня11:19 Новобаварський район: відбулась перевірка готовності до дій за призначенням об’єктового формування цивільного захисту виправної колонії
21 Червня10:22 Немишлянський район: в рамках об’єктових протипожежних навчань рятувальники показали майстер клас з використання вогнегасників
20 Червня12:47 Нововодолазький район: діти завітали на пізнавальну екскурсію
19 Червня11:50 Київський район: рятувальники проводили профілактичний рейд на Журавлівському водоймищі
19 Червня10:50 Протягом доби рятувальники приборкали 14 пожежу у екосистемах
19 Червня09:42 Харківська область: рятувальники провели профілактику надзвичайних ситуацій
18 Червня17:05 Київський район: рятувальники здали заліки зі службової підготовки
18 Червня15:10 Київський район: у оздоровчих таборах тривають акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
16 Червня10:51 Московський район : рятувальники запросили діточок до себе в гості
Останні новини