ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Харківський район: рятувальники провели профілактичні та практичні заняття з працівниками зерноприймального пункту сільгосппідприємства

Опубліковано: 11.08.2017, 13:57

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області приділяє значну увагу забезпеченню протипожежного стану об’єктів господарювання, задіяних при збиранні, зберіганні та переробці продукції нового врожаю 2017 року. Адже спекотна погода, сухі хлібні масиви, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко перебувають у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність створюють пожежонебезпечну ситуацію.

Основними причинами виникнення пожеж під час збирання та зберігання врожаю є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні та ін. У цей напружений період найменша іскра від сільгоспмашини або кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння.

Тому з метою уникнення можливих надзвичайних ситуацій під час усього періоду збиральної кампанії співробітники Головного управління ДСНС України у Харківській області проводять профілактичні та практичні заходи із залученням персоналу об’єктів господарювання, задіяних у збиральній кампанії, надають методичні рекомендації щодо правил пожежної безпеки.

Так, 11 серпня на території зернотоку та ремонтної частини Державного підприємства «Дослідне господарство «Кутузівка» Північного Сходу Національної академії аграрних наук України», що у с. Кутузівка Харківського району області відбулись заняття з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання ранніх зернових з проведенням практичних відпрацювань на випадок виникнення пожежі.

Співробітники Харківського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували працівникам сільгосппідприємства правильність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Кожен бажаючий мав змогу особисто спробувати загасити умовну пожежу використовуючи вуглекислотний або порошковий вогнегасник. Потім рятувальники продемонстрували присутнім порядок дій у разі виникнення пожежі в комбайні. Співробітники ДСНС за допомогою піни швидко загасили умовну пожежу.

Наприкінці заходу рятувальники поспілкуватись з хліборобами, які працюють на території зернотоку та ремонтно-технічної частини сільгосппідприємства. На місці вони розповіли аграріям яких заходів пожежної безпеки необхідно дотримуватись, аби повністю забезпечити збереження хлібу.

Директор Дослідного господарства Олексій Зінов’єв наголосив: «Такі заняття вкрай важливі для нас, аграріїв. Адже наші співробітники не тільки побачили дії рятувальників щодо ліквідації пожежі, а й самостійно спробували за допомогою первинних засобів пожежогасіння ліквідовувати загоряння на початковому етапі. Отже недопущення пожеж під час збиральної кампанії наразі є спільним завданням аграріїв та рятувальників».

«Не можна забувати, що приборкати пожежу на полі, яка швидко може набути великих масштабів, дуже складно. Гасіння тут пов’язане з подоланням значних труднощів, затратою немалих матеріальних засобів і людських ресурсів. Саме тому нами приділяється значна увага навчанню аграріїв аби не допустити виникненню пожежі на полі чи на території сільськогосподарського підприємства, а також як діяти у разі їх виникнення», - зазначив начальник Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області Артем Астахов.

ГУ ДСНС України у Харківській області

110817-26.jpg110817-19.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-20.jpg110817-21.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-22.jpg110817-23.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-24.jpg110817-25.jpg


   
Останні новини
21 Жовтня12:03 Ізюмський район: тривають екскурсії у пожежних частинах
21 Жовтня11:56 Куп’янський район: проведені протипожежні об’єктові тренування у медичному закладі
20 Жовтня14:52 Київський район: рятувальники провели урок безпеки з учнями спеціалізованої школи №166
20 Жовтня10:19 Рятувальники та студенти у гуртожитку Харківського державного університету харчування і торгівлі відпрацьовували дії на випадок виникнення пожежі
20 Жовтня09:46 У навчальних закладах Харкова та області тривають Тижні безпеки життєдіяльності
19 Жовтня14:20 Шевченківський район: на базі Харківської гімназії № 116 пройшли профілактичні та практичні заняття щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації
19 Жовтня12:44 Індустріальний район: рятувальники провели для школярів пізнавальну екскурсію в пожежній частині
19 Жовтня12:36 Київський район: рятувальники з працівниками Національного аерокосмічному університету провели заняття з безпеки життєдіяльності
19 Жовтня12:30 Первомайський район: рятувальники організували для учнів екскурсію до Лозівської пожежно-технічної виставки
19 Жовтня11:29 Дворічанський район: рятувальники попереджають надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період
19 Жовтня10:55 Шевченківський район міста Харкова: у навчальних закладах тривають тижні безпеки життєдіяльності
19 Жовтня09:00 ГУ ДСНС України у Харківській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
18 Жовтня17:00 Близнюківський район: рятувальники навчали батьків вихованню в дітей належного ставлення до небезпек
18 Жовтня15:10 Краснокутський район: виставка пожежно-рятувальної служби приймала школярів
18 Жовтня14:45 Київський район: рятувальники навчали іноземних студентів як запобігти надзвичайним ситуаціям
Останні новини