ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Харківський район: рятувальники провели профілактичні та практичні заняття з працівниками зерноприймального пункту сільгосппідприємства

Опубліковано: 11.08.2017, 13:57

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області приділяє значну увагу забезпеченню протипожежного стану об’єктів господарювання, задіяних при збиранні, зберіганні та переробці продукції нового врожаю 2017 року. Адже спекотна погода, сухі хлібні масиви, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко перебувають у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність створюють пожежонебезпечну ситуацію.

Основними причинами виникнення пожеж під час збирання та зберігання врожаю є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні та ін. У цей напружений період найменша іскра від сільгоспмашини або кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння.

Тому з метою уникнення можливих надзвичайних ситуацій під час усього періоду збиральної кампанії співробітники Головного управління ДСНС України у Харківській області проводять профілактичні та практичні заходи із залученням персоналу об’єктів господарювання, задіяних у збиральній кампанії, надають методичні рекомендації щодо правил пожежної безпеки.

Так, 11 серпня на території зернотоку та ремонтної частини Державного підприємства «Дослідне господарство «Кутузівка» Північного Сходу Національної академії аграрних наук України», що у с. Кутузівка Харківського району області відбулись заняття з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання ранніх зернових з проведенням практичних відпрацювань на випадок виникнення пожежі.

Співробітники Харківського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували працівникам сільгосппідприємства правильність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Кожен бажаючий мав змогу особисто спробувати загасити умовну пожежу використовуючи вуглекислотний або порошковий вогнегасник. Потім рятувальники продемонстрували присутнім порядок дій у разі виникнення пожежі в комбайні. Співробітники ДСНС за допомогою піни швидко загасили умовну пожежу.

Наприкінці заходу рятувальники поспілкуватись з хліборобами, які працюють на території зернотоку та ремонтно-технічної частини сільгосппідприємства. На місці вони розповіли аграріям яких заходів пожежної безпеки необхідно дотримуватись, аби повністю забезпечити збереження хлібу.

Директор Дослідного господарства Олексій Зінов’єв наголосив: «Такі заняття вкрай важливі для нас, аграріїв. Адже наші співробітники не тільки побачили дії рятувальників щодо ліквідації пожежі, а й самостійно спробували за допомогою первинних засобів пожежогасіння ліквідовувати загоряння на початковому етапі. Отже недопущення пожеж під час збиральної кампанії наразі є спільним завданням аграріїв та рятувальників».

«Не можна забувати, що приборкати пожежу на полі, яка швидко може набути великих масштабів, дуже складно. Гасіння тут пов’язане з подоланням значних труднощів, затратою немалих матеріальних засобів і людських ресурсів. Саме тому нами приділяється значна увага навчанню аграріїв аби не допустити виникненню пожежі на полі чи на території сільськогосподарського підприємства, а також як діяти у разі їх виникнення», - зазначив начальник Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області Артем Астахов.

ГУ ДСНС України у Харківській області

110817-26.jpg110817-19.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-20.jpg110817-21.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-22.jpg110817-23.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-24.jpg110817-25.jpg


   
Останні новини
20 Лютого17:13 Харківська область: рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із мешканцями щодо запобігання виникнення пожеж та безпеки на крижаних водоймах
20 Лютого16:53 Автопарк Харківських рятувальників поповнився шістьма сучасними пожежно-рятувальними автомобілями
20 Лютого15:17 “Цілодобова готовність до реагування на надзвичайні ситуації — пріоритетне завдання ДСНС”, - Микола Чечоткін
20 Лютого14:12 Шевченківський у м. Харкові район: у пологовому будинку №1 відбулися об’єктові тренування щодо дій на випадок пожежі (ВІДЕО)
20 Лютого10:29 Московський район: волонтери Червоного Хреста навчають рятувальників надавати першу домедичну допомогу
19 Лютого11:53 У Куп’янському районі Харківської області відбувся першій етап змагань Дружин юних пожежних
19 Лютого11:10 Дергачівський район: рятувальники долучилися до святкування Масляниці
17 Лютого08:28 Увага! Попередження про туман в окремих областях України
16 Лютого16:37 Зміївський район: рятувальники провели протипаводкові заходи
16 Лютого16:19 Вогнеборці попереджають мешканців Харківщини про важливість дотримання правил пожежної безпеки
16 Лютого16:07 У Первомайському районі області відбувся першій етап змагань Дружин юних пожежних
16 Лютого13:32 Київський район: рятувальники провели масштабний урок з безпеки у школі (ВІДЕО)
16 Лютого12:59 Керівництво ГУ ДСНС у Харківській області зустрілось з курсантами Національного університету цивільного захисту
16 Лютого09:43 Балаклійський район: із мешканцями Андріївки та Копанки проведено інформаційно-попереджувальну роботу
15 Лютого16:57 Ізюмський район: рятувальники комплексно відпрацювали село Капитолівка
Останні новини