ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Харківський район: рятувальники провели профілактичні та практичні заняття з працівниками зерноприймального пункту сільгосппідприємства

Опубліковано: 11.08.2017, 13:57

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області приділяє значну увагу забезпеченню протипожежного стану об’єктів господарювання, задіяних при збиранні, зберіганні та переробці продукції нового врожаю 2017 року. Адже спекотна погода, сухі хлібні масиви, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко перебувають у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність створюють пожежонебезпечну ситуацію.

Основними причинами виникнення пожеж під час збирання та зберігання врожаю є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні та ін. У цей напружений період найменша іскра від сільгоспмашини або кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння.

Тому з метою уникнення можливих надзвичайних ситуацій під час усього періоду збиральної кампанії співробітники Головного управління ДСНС України у Харківській області проводять профілактичні та практичні заходи із залученням персоналу об’єктів господарювання, задіяних у збиральній кампанії, надають методичні рекомендації щодо правил пожежної безпеки.

Так, 11 серпня на території зернотоку та ремонтної частини Державного підприємства «Дослідне господарство «Кутузівка» Північного Сходу Національної академії аграрних наук України», що у с. Кутузівка Харківського району області відбулись заняття з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання ранніх зернових з проведенням практичних відпрацювань на випадок виникнення пожежі.

Співробітники Харківського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували працівникам сільгосппідприємства правильність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Кожен бажаючий мав змогу особисто спробувати загасити умовну пожежу використовуючи вуглекислотний або порошковий вогнегасник. Потім рятувальники продемонстрували присутнім порядок дій у разі виникнення пожежі в комбайні. Співробітники ДСНС за допомогою піни швидко загасили умовну пожежу.

Наприкінці заходу рятувальники поспілкуватись з хліборобами, які працюють на території зернотоку та ремонтно-технічної частини сільгосппідприємства. На місці вони розповіли аграріям яких заходів пожежної безпеки необхідно дотримуватись, аби повністю забезпечити збереження хлібу.

Директор Дослідного господарства Олексій Зінов’єв наголосив: «Такі заняття вкрай важливі для нас, аграріїв. Адже наші співробітники не тільки побачили дії рятувальників щодо ліквідації пожежі, а й самостійно спробували за допомогою первинних засобів пожежогасіння ліквідовувати загоряння на початковому етапі. Отже недопущення пожеж під час збиральної кампанії наразі є спільним завданням аграріїв та рятувальників».

«Не можна забувати, що приборкати пожежу на полі, яка швидко може набути великих масштабів, дуже складно. Гасіння тут пов’язане з подоланням значних труднощів, затратою немалих матеріальних засобів і людських ресурсів. Саме тому нами приділяється значна увага навчанню аграріїв аби не допустити виникненню пожежі на полі чи на території сільськогосподарського підприємства, а також як діяти у разі їх виникнення», - зазначив начальник Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області Артем Астахов.

ГУ ДСНС України у Харківській області

110817-26.jpg110817-19.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-20.jpg110817-21.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-22.jpg110817-23.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110817-24.jpg110817-25.jpg


   
Останні новини
23 Серпня11:31 У Головному управлінні ДСНС пройшли урочистості з нагоди Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня міста Харкова
22 Серпня16:37 “Якщо центральними та місцевими органами влади не буде зосереджено уваги на попередженні пожеж, то ситуація може вийти з-під контролю”, - Микола Чечоткін
22 Серпня16:23 Барвінківський район: рятувальники здійснюють патрулювання лісів, щоб не допустити там пожеж
22 Серпня13:52 Красноградський район: рятувальники разом з депутатами застерігають людей не провокувати пожежі в екосистемах
22 Серпня08:30 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
22 Серпня08:25 В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
21 Серпня16:38 Рятувальники регіону перейшли на посилений варіант несення служби
21 Серпня16:22 Київський район: рятувальники провели профілактичні бесіди з персоналом навчального закладу
19 Серпня15:11 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники разом з комунальниками запобігають пожежам в житлі
19 Серпня13:01 Харківська область: рятувальники проводять заходи з недопущення виникнення пожеж в екосистемах
19 Серпня11:13 Московський район: рятувальники опікуються обізнаністю людей з правил безпеки
18 Серпня15:13 Близнюківський район: рятувальники дбають про пожежну та техногенну безпеку на підприємствах
18 Серпня14:40 Київський район: рятувальники провели спеціальні заняття з безпеки життєдіяльності з відпочиваючими дитячого оздоровчого центру
18 Серпня13:00 Немишлянський район: діти завітали на екскурсію до рятувальників
18 Серпня11:49 Нововодолазький район: рятувальники проводять профілактичні заходи щодо попередження пожеж в лісах
Останні новини