ГоловнаОстанні новини9 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Московський район: рятувальники провели практичні заняття на території Регіонального центру надання адмінпослуг

Опубліковано: 09.09.2017, 09:01

8 серпня на території будівлі Регіонального центру надання адміністративних послуг, що по пр-ту. Тракторобудівників, 144 міста Харкова, відбулися тренування з алгоритму дій у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. У навчанні прийняли участь співробітники підрозділів пожежно-рятувальної служби та персонал центру.

Метою таких тренувань є вивчення оперативно-тактичної характеристики об’єкту, особливостей гасіння пожеж та проведення рятувальних заходів на об’єктах з масовим перебування людей.

За легендою навчань у підвальному приміщенні адмінцентру виникло займання. На номер «101» зателефонували працівники закладу. Вони повідомили про загоряння, після чого оголосили загальну евакуацію.

На місце події прибули підрозділи пожежно-рятувальної служби Московського району у складі чотирьох відділень на автоцистерні та одне відділення на автодрабині. Рятувальники проводили дії щодо гасіння пожежі та евакуації людей з усіх поверхів будівлі.

Крім того, у ході тренувань було відпрацьовано взаємодію чергового персоналу центру з пожежно-рятувальною службою, дії охорони та персоналу об’єкту до та після прибуття пожежних підрозділів.

Наприкінці заходу співробітники служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували працівникам адмінцентру правильність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Кожен бажаючий мав змогу особисто спробувати загасити умовну пожежу використовуючи порошковий вогнегасник.

Заступник начальника Головного управління ДСНС у Харківській області Анатолій Торяник зазначив: «Сьогодні на території адміністративного центру підрозділами нашої служби спільно з адміністрацією об’єкту були відпрацьовані практичні дії щодо ліквідації умовної пожежі та евакуації людей з 5-поверхової будівлі. Ми врахували усі оперативно-тактичні характеристики багатоповерхової будівлі, а також особливості рятування людей з верхніх поверхів об’єкту».

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

IMG_4566.JPGIMG_4568.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4611.JPGIMG_4623.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4626.JPGIMG_4661.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4542.JPGIMG_4687.JPG


   
Останні новини
17 Листопада16:25 У навчальних закладах Харківщини рятувальники проводять спеціальні тренування щодо дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій
17 Листопада16:16 Рятувальники та правоохоронці обговорили спільні дії під час досудового розслідування причин виникнення пожеж
17 Листопада14:48 Професіонали рятувальної справи поділились досвідом з майбутніми рятувальниками
17 Листопада11:49 Дворічанський район: рятувальники провели протипожежне відпрацювання 4-х населених пунктів
17 Листопада11:35 Рятувальники Шевченківського району Харкова здійснили вивчення особливо-важливих об’єктів
17 Листопада10:28 Команда рятувальників посіла перше місце в змаганнях з настільного тенісу
16 Листопада14:47 Золочівський район: рятувальники провели урок з безпеки у загальноосвітній школі
16 Листопада13:07 Шевченківський у м. Харкові район: відбулись навчання з реагування на надзвичайні ситуації у гуртожитку навчального закладу
16 Листопада12:01 Фахівці аварійно-рятувальних підрозділів ділилися досвідом з майбутніми рятувальниками
15 Листопада15:53 Основ’янський район: рятувальники провели безпечну годину у дитячому садочку
15 Листопада15:10 Фахівці ДСНС України взяли участь у форумі Ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом»
15 Листопада13:08 Уряд ухвалив Стратегію розвитку системи Міністерства внутрішніх справ до 2020 року
15 Листопада13:02 Показові навчання відбулись у 2-й Зміївській школі
15 Листопада12:32 Новобаварський район: рятувальники і освітяни провели конференцію, присвячену вихованню у дітей безпечного ставлення до життя
15 Листопада10:00 Дворічанський район: рятувальники провели учбову евакуацію в одній із районних шкіл
Останні новини