ГоловнаОстанні новини9 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Московський район: рятувальники провели практичні заняття на території Регіонального центру надання адмінпослуг

Опубліковано: 09.09.2017, 09:01

8 серпня на території будівлі Регіонального центру надання адміністративних послуг, що по пр-ту. Тракторобудівників, 144 міста Харкова, відбулися тренування з алгоритму дій у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. У навчанні прийняли участь співробітники підрозділів пожежно-рятувальної служби та персонал центру.

Метою таких тренувань є вивчення оперативно-тактичної характеристики об’єкту, особливостей гасіння пожеж та проведення рятувальних заходів на об’єктах з масовим перебування людей.

За легендою навчань у підвальному приміщенні адмінцентру виникло займання. На номер «101» зателефонували працівники закладу. Вони повідомили про загоряння, після чого оголосили загальну евакуацію.

На місце події прибули підрозділи пожежно-рятувальної служби Московського району у складі чотирьох відділень на автоцистерні та одне відділення на автодрабині. Рятувальники проводили дії щодо гасіння пожежі та евакуації людей з усіх поверхів будівлі.

Крім того, у ході тренувань було відпрацьовано взаємодію чергового персоналу центру з пожежно-рятувальною службою, дії охорони та персоналу об’єкту до та після прибуття пожежних підрозділів.

Наприкінці заходу співробітники служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували працівникам адмінцентру правильність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Кожен бажаючий мав змогу особисто спробувати загасити умовну пожежу використовуючи порошковий вогнегасник.

Заступник начальника Головного управління ДСНС у Харківській області Анатолій Торяник зазначив: «Сьогодні на території адміністративного центру підрозділами нашої служби спільно з адміністрацією об’єкту були відпрацьовані практичні дії щодо ліквідації умовної пожежі та евакуації людей з 5-поверхової будівлі. Ми врахували усі оперативно-тактичні характеристики багатоповерхової будівлі, а також особливості рятування людей з верхніх поверхів об’єкту».

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

IMG_4566.JPGIMG_4568.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4611.JPGIMG_4623.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4626.JPGIMG_4661.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4542.JPGIMG_4687.JPG


   
Останні новини
21 Липня09:52 Фахівці ДСНС попереджають громадян про небезпеку під час відвідування водойм
20 Липня15:59 Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС прийняли участь в конкурсі на звання кращого по професії (ВІДЕО)
20 Липня15:36 Основ’янський район: рятувальники провели профілактичні заходи на території ДП «Диканівська виправна колонія №12»
20 Липня12:43 Шевченківський район м. Харкова: рятувальники з власниками літніх розважальних закладів провели заняття щодо безпеки на воді
20 Липня10:50 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Липня09:02 На засіданні міської КТЕБ та НС рятувальники доповіли про стан протипожежної та техногенної безпеки в установах охорони здоров'я та освіти
18 Липня17:13 Індустріальний район: рятувальники та військові провели тренування щодо ліквідації можливих пожеж
17 Липня16:45 З початку року піротехніки Харківського гарнізону ДСНС вилучили та знешкодили понад 2100 вибухонебезпечних предметів
16 Липня15:32 Київський район: рятувальники нагадали торговцям та відвідувачам торговельного майданчика про необхідність дотримання правил пожежної безпеки
16 Липня14:31 Дергачівський район: рятувальники закликали громадян берегти своє життя
14 Липня10:57 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
14 Липня09:00 Дергачівський район: рятувальники провели профілактичний рейд у приватному секторі
13 Липня10:00 Шевченківський район м. Харкова: рятувальники провели об’єктові тренування на території Єврейського культурного центру
12 Липня16:55 У Харківській області ДСНС перевірила всі важливі об’єкти з масовим перебуванням людей
12 Липня12:51 Лозівський район: рятувальники попереджають людей про необхідність дотримання правил безпеки на воді
Останні новини