ГоловнаОстанні новини9 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Московський район: рятувальники провели практичні заняття на території Регіонального центру надання адмінпослуг

Опубліковано: 09.09.2017, 09:01

8 серпня на території будівлі Регіонального центру надання адміністративних послуг, що по пр-ту. Тракторобудівників, 144 міста Харкова, відбулися тренування з алгоритму дій у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. У навчанні прийняли участь співробітники підрозділів пожежно-рятувальної служби та персонал центру.

Метою таких тренувань є вивчення оперативно-тактичної характеристики об’єкту, особливостей гасіння пожеж та проведення рятувальних заходів на об’єктах з масовим перебування людей.

За легендою навчань у підвальному приміщенні адмінцентру виникло займання. На номер «101» зателефонували працівники закладу. Вони повідомили про загоряння, після чого оголосили загальну евакуацію.

На місце події прибули підрозділи пожежно-рятувальної служби Московського району у складі чотирьох відділень на автоцистерні та одне відділення на автодрабині. Рятувальники проводили дії щодо гасіння пожежі та евакуації людей з усіх поверхів будівлі.

Крім того, у ході тренувань було відпрацьовано взаємодію чергового персоналу центру з пожежно-рятувальною службою, дії охорони та персоналу об’єкту до та після прибуття пожежних підрозділів.

Наприкінці заходу співробітники служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували працівникам адмінцентру правильність дій при користуванні первинними засобами пожежогасіння. Кожен бажаючий мав змогу особисто спробувати загасити умовну пожежу використовуючи порошковий вогнегасник.

Заступник начальника Головного управління ДСНС у Харківській області Анатолій Торяник зазначив: «Сьогодні на території адміністративного центру підрозділами нашої служби спільно з адміністрацією об’єкту були відпрацьовані практичні дії щодо ліквідації умовної пожежі та евакуації людей з 5-поверхової будівлі. Ми врахували усі оперативно-тактичні характеристики багатоповерхової будівлі, а також особливості рятування людей з верхніх поверхів об’єкту».

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

IMG_4566.JPGIMG_4568.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4611.JPGIMG_4623.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4626.JPGIMG_4661.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4542.JPGIMG_4687.JPG


   
Останні новини
17 Січня17:24 Усі служби Харківщини готові до роботи в умовах негоди
17 Січня17:22 “Необхідно забезпечити цілодобову роботу Штабів та налагодити належну міжобласну взаємодію для управління транспортними потоками і вжиття невідкладних заходів з ліквідації наслідків негоди”, - Микола Чечоткін
17 Січня17:09 Дергачівський район: напередодні Водохреща рятувальники нагадують правила поведінки на воді
17 Січня16:29 “У зв'язку з ускладненнями погодних умов органи управління та сили ДСНС приведено в режим підвищеної готовності”, - Микола Чечоткін
17 Січня15:44 Рятувальники взяли участь у прес-конференції щодо безпеки громадян на водоймах під час свята Водохреща
17 Січня15:24 Харківська область: рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки в побуті
17 Січня15:11 Київський район: рятувальники завітали до багатодітної родини для проведення профілактичного інструктажу з пожежної безпеки
17 Січня14:50 Куп’янський район: рятувальники приймають участь у підготовці до проведення свята Водохреща
17 Січня14:25 Московський район: відбулись тактико-спеціальні навчання рятувальників на базі комунального закладу
17 Січня12:28 Красноградський район: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу на місцевому ринку «Ремікс»
17 Січня11:54 Харківська область: рятувальники відвідують навчальні заклади, де спілкуються із дітьми та проводять інструктажі із педагогами
17 Січня11:10 Первомайський район: рятувальники провели профілактичні заняття з працівниками культури та туризму
16 Січня17:04 Золочівський район: рятувальники проводять профілактичні рейди аби запобігти пожежам у житлі
16 Січня16:14 Харківська область: рятувальники продовжують проводити попереджувальні бесіди на водоймищах
16 Січня12:47 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні 18 січня
Останні новини