ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Лозівський район: рятувальники опікуються безпекою мешканців сільських населених пунктів

Опубліковано: 12.10.2017, 13:05

Восени значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й до травмування та загибелі людей. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі чи прилади опалення, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі працівники Служби порятунку систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Останній з таких рейдів відбувся на території приватного сектору м. Лозова 11 жовтня. Там рятувальники Лозівського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області поспілкувались з мешканцями приватного житлового сектору на предмет знань і дотримання вимог правил пожежної безпеки у їхніх оселях.

Головною метою заходу було попередити людей про наслідки недбалого поводження з обігрівальними електроприладами, печами, а також навчити, як діяти у разі виникнення пожежі. Спілкуючись з громадянами, працівники ДСНС на прикладах пожеж, які трапилися на Лозівщині за останні дні, пояснили, що перед початком опалювального сезону необхідно детально перевірити стан всіх наявних систем опалення, очистити димоходи та печі від сажі, щоб не сталося займання. Вони також привели статистичні дані, згідно яких лише протягом 9-ти місяців поточного року в районі виникла 151 пожежа, яка забрала 2 людських життя. Найбільша їх кількість (114) виникла саме через необережне користування відкритим вогнем.

Під час зазначеного заходу рятувальники поспілкувались із 377 особами і приклали максимум зусиль, щоб в їхніх оселях не виникало жодної загрози пов’язаної з виникненням пожеж.

Подібні рейди проводитимуться й надалі з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі та навчання громадян правил пожежної безпеки.

ГУ ДСНС України у Харківській області

 

121017-17.jpg121017-18.jpg

 

 

 

 

 


   
Останні новини
16 Червня10:51 Московський район : рятувальники запросили діточок до себе в гості
15 Червня11:15 Шевченківський район: відбулися навчання районної ланки системи цивільного захисту
15 Червня10:22 Основ’янський район: рятувальники взяли участь у комісійній перевірці місць продажу алкогольних напоїв
14 Червня13:49 Комунікації в колективі – запорука злагодженості
14 Червня13:20 Харківська область: рятувальники продовжують навчати дітей правилам безпеки навіть упродовж літніх канікул
14 Червня11:18 Дергачівський район: рятувальники проводять профілактику надзвичайних ситуацій
13 Червня17:44 Психологи ДСНС тренували рятувальників приймати рішення в екстремальних ситуаціях
13 Червня11:52 Зміївський район: рятувальники провели акцію «Запобігти.Врятувати.Допомогти.» (ВІДЕО)
13 Червня11:40 Рятувальники прийняли участь у брифінгу щодо стану пожежної безпеки у дитячих таборах відпочинку (ВІДЕО)
12 Червня14:24 Дергачівський район: за допомогою пізнавальних екскурсій рятувальники вчать дітей берегти себе та своє життя
11 Червня15:16 Рятувальники радо приймають малечу у своїх підрозділах
11 Червня11:29 27 випускників Національного університету цивільного захисту України поповнили лави Харківського гарнізону ДСНС
11 Червня09:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
8 Червня13:45 Рятувальники прийняли участь у прес-конференції щодо безпеки на водних об’єктах
8 Червня13:02 Харківська область: попереджувальна робота із дітьми у літніх таборах триває
Останні новини