ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Лозівський район: рятувальники опікуються безпекою мешканців сільських населених пунктів

Опубліковано: 12.10.2017, 13:05

Восени значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й до травмування та загибелі людей. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі чи прилади опалення, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі працівники Служби порятунку систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Останній з таких рейдів відбувся на території приватного сектору м. Лозова 11 жовтня. Там рятувальники Лозівського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області поспілкувались з мешканцями приватного житлового сектору на предмет знань і дотримання вимог правил пожежної безпеки у їхніх оселях.

Головною метою заходу було попередити людей про наслідки недбалого поводження з обігрівальними електроприладами, печами, а також навчити, як діяти у разі виникнення пожежі. Спілкуючись з громадянами, працівники ДСНС на прикладах пожеж, які трапилися на Лозівщині за останні дні, пояснили, що перед початком опалювального сезону необхідно детально перевірити стан всіх наявних систем опалення, очистити димоходи та печі від сажі, щоб не сталося займання. Вони також привели статистичні дані, згідно яких лише протягом 9-ти місяців поточного року в районі виникла 151 пожежа, яка забрала 2 людських життя. Найбільша їх кількість (114) виникла саме через необережне користування відкритим вогнем.

Під час зазначеного заходу рятувальники поспілкувались із 377 особами і приклали максимум зусиль, щоб в їхніх оселях не виникало жодної загрози пов’язаної з виникненням пожеж.

Подібні рейди проводитимуться й надалі з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі та навчання громадян правил пожежної безпеки.

ГУ ДСНС України у Харківській області

 

121017-17.jpg121017-18.jpg

 

 

 

 

 


   
Останні новини
18 Вересня15:57 У Головному управлінні ДСНС відбулася семінар-нарада зі співробітниками органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Харківської області
18 Вересня15:48 Керівництво Головного управління взяло участь у семінарі, де обговорювались проблеми побудови системи цивільного захисту в умовах децентралізації
18 Вересня12:23 Дергачівський район: рятувальники закликали громадян підготуватися до опалювального сезону заздалегідь
17 Вересня15:06 Основ’янський район: діти привітали рятувальників з нагоди їх професійного свята
17 Вересня13:51 У Головному управлінні ДСНС продовжуються урочисті заходи з нагоди Дня рятувальника
17 Вересня13:41 Лозівський район: рятувальники провели безпечне свято у центрі міста
17 Вересня10:00 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника!
17 Вересня09:58 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області з нагоди Дня рятівника!
15 Вересня15:02 м. Харків: у центральному парку ім. Горького відбулось сімейне свято безпеки для рятувальників і харків’ян (ФОТО, ВІДЕО)
15 Вересня11:32 Сімейне свято безпеки У Харкові – відкрите (ФОТО)
15 Вересня11:05 Основ’янський район: рятувальники провели уроки безпеки життя
14 Вересня14:58 Кращі співробітники гарнізону ДСНС були відзначені з нагоди Дня рятувальника
14 Вересня14:56 Індустріальний район: відбулися урочисті заходи з нагоди дня рятівника
14 Вересня13:42 Дворічанський район: рятувальники навчили школярів правилам безпеки
14 Вересня10:00 15 вересня на території парку імені Горького відбудуться масові заходи з нагоди святкування Дня рятівника (ВІДЕО)
Останні новини