ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Лозівський район: рятувальники опікуються безпекою мешканців сільських населених пунктів

Опубліковано: 12.10.2017, 13:05

Восени значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й до травмування та загибелі людей. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі чи прилади опалення, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі працівники Служби порятунку систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Останній з таких рейдів відбувся на території приватного сектору м. Лозова 11 жовтня. Там рятувальники Лозівського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області поспілкувались з мешканцями приватного житлового сектору на предмет знань і дотримання вимог правил пожежної безпеки у їхніх оселях.

Головною метою заходу було попередити людей про наслідки недбалого поводження з обігрівальними електроприладами, печами, а також навчити, як діяти у разі виникнення пожежі. Спілкуючись з громадянами, працівники ДСНС на прикладах пожеж, які трапилися на Лозівщині за останні дні, пояснили, що перед початком опалювального сезону необхідно детально перевірити стан всіх наявних систем опалення, очистити димоходи та печі від сажі, щоб не сталося займання. Вони також привели статистичні дані, згідно яких лише протягом 9-ти місяців поточного року в районі виникла 151 пожежа, яка забрала 2 людських життя. Найбільша їх кількість (114) виникла саме через необережне користування відкритим вогнем.

Під час зазначеного заходу рятувальники поспілкувались із 377 особами і приклали максимум зусиль, щоб в їхніх оселях не виникало жодної загрози пов’язаної з виникненням пожеж.

Подібні рейди проводитимуться й надалі з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі та навчання громадян правил пожежної безпеки.

ГУ ДСНС України у Харківській області

 

121017-17.jpg121017-18.jpg

 

 

 

 

 


   
Останні новини
21 Жовтня12:03 Ізюмський район: тривають екскурсії у пожежних частинах
21 Жовтня11:56 Куп’янський район: проведені протипожежні об’єктові тренування у медичному закладі
20 Жовтня14:52 Київський район: рятувальники провели урок безпеки з учнями спеціалізованої школи №166
20 Жовтня10:19 Рятувальники та студенти у гуртожитку Харківського державного університету харчування і торгівлі відпрацьовували дії на випадок виникнення пожежі
20 Жовтня09:46 У навчальних закладах Харкова та області тривають Тижні безпеки життєдіяльності
19 Жовтня14:20 Шевченківський район: на базі Харківської гімназії № 116 пройшли профілактичні та практичні заняття щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації
19 Жовтня12:44 Індустріальний район: рятувальники провели для школярів пізнавальну екскурсію в пожежній частині
19 Жовтня12:36 Київський район: рятувальники з працівниками Національного аерокосмічному університету провели заняття з безпеки життєдіяльності
19 Жовтня12:30 Первомайський район: рятувальники організували для учнів екскурсію до Лозівської пожежно-технічної виставки
19 Жовтня11:29 Дворічанський район: рятувальники попереджають надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період
19 Жовтня10:55 Шевченківський район міста Харкова: у навчальних закладах тривають тижні безпеки життєдіяльності
19 Жовтня09:00 ГУ ДСНС України у Харківській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
18 Жовтня17:00 Близнюківський район: рятувальники навчали батьків вихованню в дітей належного ставлення до небезпек
18 Жовтня15:10 Краснокутський район: виставка пожежно-рятувальної служби приймала школярів
18 Жовтня14:45 Київський район: рятувальники навчали іноземних студентів як запобігти надзвичайним ситуаціям
Останні новини