ГоловнаОстанні новини13 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Рятувальники беруть активну участь у проведенні Тижнів знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 13.10.2017, 17:00

У навчальних закладах Харківської області тривають Тижні знань безпеки життєдіяльності, метою яких є проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з підростаючим поколінням щодо попередження травматизму невиробничого характеру та виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування світоглядних та етичних основ здорового способу життя, гармонізованих з природними, технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

13 жовтня в рамках цих Тижнів рятувальники провели ряд заходів для дітей. Так співробітники Новобаварського районного відділу ДСНС провели відкритий урок для учнів початкових класів 39-ї загальноосвітньої школи, де навчали їх правилам пожежної безпеки та діям під час надзвичайних ситуацій. Також вони показали спеціальні відеоролики соціальної реклами з тематики безпеки життєдіяльності. До речі за ініціативи рятувальників та районного відділу освіти ці відеоролики постійно транслюються у всіх навчальних закладах району.

Рятувальники Нововодолазького районного відділу ДСНС разом з представниками кафедри інженерної, аварійної та рятувальної техніки Національного Університету цивільного захисту України провели показові заняття для дітей Нововодолазького ліцею та Нововодолазької гімназії з метою розвитку та поглиблення їхніх знань правил безпечної поведінки в побуті і попередження надзвичайних ситуацій. Школярі мали змогу приміряти на себе бойовий одяг рятувальників, костюми хімічного захисту, власноруч скористатись вогнегасником.

Співробітники Дергачівського райуправління ДСНС провели чергову екскурсію у 53-й Державній пожежно-рятувальній частині для вихованців старшої групи «Дергачівського навчально-виховного комплексу». Вони показали дітям своє обладнання та можливості пожежної техніки, спеціально для них подали воду з пожежного ствола. У кожного маленького відвідувача була можливість посидіти в пожежному автомобілі та зробити фотографію на згадку.

У м. Люботин на базі комунального закладу “Люботинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів “Дивосвіт” Харківської обласної ради була проведена громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», під якої відбулась тренувальна евакуація та показ можливостей пожежно-рятувальної техніки.

Подібні заходи проводяться регулярно. Вже завтра рятувальники з радістю зустрінуться з учнями інших навчальних закладів.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

141017-1.jpg141017-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141017-3.jpg141017-4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141017-5.jpg141017-6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141017-7.jpg141017-8.jpg


   
Останні новини
9 Грудня09:45 Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!
9 Грудня09:12 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
8 Грудня09:24 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
7 Грудня16:58 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
7 Грудня15:32 Холодногірський район: рятувальники прочитали лекцію з пожежної безпеки працівникам КП «Жилкомсервіс»
7 Грудня14:55 Нововодолазький район: рятувальники взяли участь у загальношкільних батьківських зборах
7 Грудня11:31 Холодногірський район: рятувальники провели для малят безпечний виховний захід
7 Грудня11:09 Валківський район: фахівці ДСНС провели масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців села Високопілля
7 Грудня10:53 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
5 Грудня17:09 У Харківській області пройшли командно-штабні тренування з органами управління регіональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
5 Грудня16:27 Холодногірський район: рятувальники перевірили протипожежний стан медичного коледжу
5 Грудня15:43 Зміївський район: військовослужбовці підвищують готовність діяти у надзвичайних ситуаціях
5 Грудня15:31 Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
5 Грудня15:20 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
5 Грудня09:35 В Україні розпочалися командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
Останні новини