ГоловнаОстанні новини13 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Рятувальники беруть активну участь у проведенні Тижнів знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 13.10.2017, 17:00

У навчальних закладах Харківської області тривають Тижні знань безпеки життєдіяльності, метою яких є проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з підростаючим поколінням щодо попередження травматизму невиробничого характеру та виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування світоглядних та етичних основ здорового способу життя, гармонізованих з природними, технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

13 жовтня в рамках цих Тижнів рятувальники провели ряд заходів для дітей. Так співробітники Новобаварського районного відділу ДСНС провели відкритий урок для учнів початкових класів 39-ї загальноосвітньої школи, де навчали їх правилам пожежної безпеки та діям під час надзвичайних ситуацій. Також вони показали спеціальні відеоролики соціальної реклами з тематики безпеки життєдіяльності. До речі за ініціативи рятувальників та районного відділу освіти ці відеоролики постійно транслюються у всіх навчальних закладах району.

Рятувальники Нововодолазького районного відділу ДСНС разом з представниками кафедри інженерної, аварійної та рятувальної техніки Національного Університету цивільного захисту України провели показові заняття для дітей Нововодолазького ліцею та Нововодолазької гімназії з метою розвитку та поглиблення їхніх знань правил безпечної поведінки в побуті і попередження надзвичайних ситуацій. Школярі мали змогу приміряти на себе бойовий одяг рятувальників, костюми хімічного захисту, власноруч скористатись вогнегасником.

Співробітники Дергачівського райуправління ДСНС провели чергову екскурсію у 53-й Державній пожежно-рятувальній частині для вихованців старшої групи «Дергачівського навчально-виховного комплексу». Вони показали дітям своє обладнання та можливості пожежної техніки, спеціально для них подали воду з пожежного ствола. У кожного маленького відвідувача була можливість посидіти в пожежному автомобілі та зробити фотографію на згадку.

У м. Люботин на базі комунального закладу “Люботинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів “Дивосвіт” Харківської обласної ради була проведена громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», під якої відбулась тренувальна евакуація та показ можливостей пожежно-рятувальної техніки.

Подібні заходи проводяться регулярно. Вже завтра рятувальники з радістю зустрінуться з учнями інших навчальних закладів.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

141017-1.jpg141017-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141017-3.jpg141017-4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141017-5.jpg141017-6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141017-7.jpg141017-8.jpg


   
Останні новини
16 Червня10:51 Московський район : рятувальники запросили діточок до себе в гості
15 Червня11:15 Шевченківський район: відбулися навчання районної ланки системи цивільного захисту
15 Червня10:22 Основ’янський район: рятувальники взяли участь у комісійній перевірці місць продажу алкогольних напоїв
14 Червня13:49 Комунікації в колективі – запорука злагодженості
14 Червня13:20 Харківська область: рятувальники продовжують навчати дітей правилам безпеки навіть упродовж літніх канікул
14 Червня11:18 Дергачівський район: рятувальники проводять профілактику надзвичайних ситуацій
13 Червня17:44 Психологи ДСНС тренували рятувальників приймати рішення в екстремальних ситуаціях
13 Червня11:52 Зміївський район: рятувальники провели акцію «Запобігти.Врятувати.Допомогти.» (ВІДЕО)
13 Червня11:40 Рятувальники прийняли участь у брифінгу щодо стану пожежної безпеки у дитячих таборах відпочинку (ВІДЕО)
12 Червня14:24 Дергачівський район: за допомогою пізнавальних екскурсій рятувальники вчать дітей берегти себе та своє життя
11 Червня15:16 Рятувальники радо приймають малечу у своїх підрозділах
11 Червня11:29 27 випускників Національного університету цивільного захисту України поповнили лави Харківського гарнізону ДСНС
11 Червня09:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
8 Червня13:45 Рятувальники прийняли участь у прес-конференції щодо безпеки на водних об’єктах
8 Червня13:02 Харківська область: попереджувальна робота із дітьми у літніх таборах триває
Останні новини