ГоловнаОстанні новини13 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Рятувальники беруть активну участь у проведенні Тижнів знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 13.10.2017, 17:00

У навчальних закладах Харківської області тривають Тижні знань безпеки життєдіяльності, метою яких є проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з підростаючим поколінням щодо попередження травматизму невиробничого характеру та виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування світоглядних та етичних основ здорового способу життя, гармонізованих з природними, технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

13 жовтня в рамках цих Тижнів рятувальники провели ряд заходів для дітей. Так співробітники Новобаварського районного відділу ДСНС провели відкритий урок для учнів початкових класів 39-ї загальноосвітньої школи, де навчали їх правилам пожежної безпеки та діям під час надзвичайних ситуацій. Також вони показали спеціальні відеоролики соціальної реклами з тематики безпеки життєдіяльності. До речі за ініціативи рятувальників та районного відділу освіти ці відеоролики постійно транслюються у всіх навчальних закладах району.

Рятувальники Нововодолазького районного відділу ДСНС разом з представниками кафедри інженерної, аварійної та рятувальної техніки Національного Університету цивільного захисту України провели показові заняття для дітей Нововодолазького ліцею та Нововодолазької гімназії з метою розвитку та поглиблення їхніх знань правил безпечної поведінки в побуті і попередження надзвичайних ситуацій. Школярі мали змогу приміряти на себе бойовий одяг рятувальників, костюми хімічного захисту, власноруч скористатись вогнегасником.

Співробітники Дергачівського райуправління ДСНС провели чергову екскурсію у 53-й Державній пожежно-рятувальній частині для вихованців старшої групи «Дергачівського навчально-виховного комплексу». Вони показали дітям своє обладнання та можливості пожежної техніки, спеціально для них подали воду з пожежного ствола. У кожного маленького відвідувача була можливість посидіти в пожежному автомобілі та зробити фотографію на згадку.

У м. Люботин на базі комунального закладу “Люботинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів “Дивосвіт” Харківської обласної ради була проведена громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», під якої відбулась тренувальна евакуація та показ можливостей пожежно-рятувальної техніки.

Подібні заходи проводяться регулярно. Вже завтра рятувальники з радістю зустрінуться з учнями інших навчальних закладів.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

141017-1.jpg141017-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141017-3.jpg141017-4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141017-5.jpg141017-6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

141017-7.jpg141017-8.jpg


   
Останні новини
18 Вересня15:57 У Головному управлінні ДСНС відбулася семінар-нарада зі співробітниками органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Харківської області
18 Вересня15:48 Керівництво Головного управління взяло участь у семінарі, де обговорювались проблеми побудови системи цивільного захисту в умовах децентралізації
18 Вересня12:23 Дергачівський район: рятувальники закликали громадян підготуватися до опалювального сезону заздалегідь
17 Вересня15:06 Основ’янський район: діти привітали рятувальників з нагоди їх професійного свята
17 Вересня13:51 У Головному управлінні ДСНС продовжуються урочисті заходи з нагоди Дня рятувальника
17 Вересня13:41 Лозівський район: рятувальники провели безпечне свято у центрі міста
17 Вересня10:00 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника!
17 Вересня09:58 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області з нагоди Дня рятівника!
15 Вересня15:02 м. Харків: у центральному парку ім. Горького відбулось сімейне свято безпеки для рятувальників і харків’ян (ФОТО, ВІДЕО)
15 Вересня11:32 Сімейне свято безпеки У Харкові – відкрите (ФОТО)
15 Вересня11:05 Основ’янський район: рятувальники провели уроки безпеки життя
14 Вересня14:58 Кращі співробітники гарнізону ДСНС були відзначені з нагоди Дня рятувальника
14 Вересня14:56 Індустріальний район: відбулися урочисті заходи з нагоди дня рятівника
14 Вересня13:42 Дворічанський район: рятувальники навчили школярів правилам безпеки
14 Вересня10:00 15 вересня на території парку імені Горького відбудуться масові заходи з нагоди святкування Дня рятівника (ВІДЕО)
Останні новини