ГоловнаОстанні новини6 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

Нововодолазький район: рятувальники взяли участь у загальношкільних батьківських зборах

Опубліковано: 06.12.2017, 11:33

05 грудня інспекторський склад Нововодолазького районного відділу ДСНС взяв участь у загальношкільних батьківських зборах у Липкуватівському навчально-виховному комплексі. Метою заходу було нагадати дорослим про необхідність створення безпечних умов для дітей та попередження різних видів надзвичайних ситуацій у повсякденному житті. До зборів долучилися також представники Національної поліції Нововодолазького району та органи місцевого самоврядування, які розповіли присутнім про попередження чинників злочинності серед неповнолітніх та права дітей.

Під час спілкування з батьками рятувальники навели приклади пожеж, які стались на території району та нагадали про основні причини виникнення надзвичайних ситуацій. Адже існує сумна статистика виникнення пожеж через дитячі пустощі та недбальство дорослих у догляді за дітьми.

Напередодні тривалих зимових канікул ДСНСівці закликали батьків провести з дітьми серйозну розмову про забезпечення безпеки вдома та під час прогулянок, а також не залишати малечу вдома на самоті. Рятувальники зауважили, що у зимовий період підвищується рівень небезпеки під час користування приладами опалення та електроприладами, тож необхідно дотримуватися правил їх безпечного використання та надавати дітям приклад культури безпечного поводження з ними.

Наприкінці заходу присутні отримали листівки на протипожежну тематику.

ГУ ДСНС України у Харківській області

061217-4.jpg


   
Останні новини
16 Листопада16:54 У Головному управлінні відбулася семінар-нарада з представниками суб’єктів господарювання (ліцензіатами)
16 Листопада15:45 Тривають міські змагання ланок ГДЗС
15 Листопада13:29 Слобідський район: рятувальники та підприємці обговорили нагальні питання дотримання законодавства в сфері пожежної безпеки
14 Листопада16:43 Під час профілактичного рейду Валківські рятувальники запобігли справжній пожежі
14 Листопада16:16 Відбулись змагання з настільного тенісу серед силових структур Харківщини
14 Листопада14:57 Красноградський район: рятувальники провели навчальну бесіду із дітьми у реабілітаційному центрі
13 Листопада17:56 У Харкові головні державні інспектори підрозділів ДСНС з 7-ми областей України обговорили перспективи реформування системи державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
13 Листопада17:24 Завершився другий день обласних змагань ланок ГДЗС
13 Листопада16:20 Рятувальники провели «Національний урок безпеки» у 152-ій гімназії м.Харкова
13 Листопада14:23 Харківська область: рятувальники опікуються безпекою громадян
10 Листопада09:24 Ізюмський район: до школи № 10 завітали вогнеборці, щоб провести цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
9 Листопада16:08 Дергачівські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в територіальних громадах
9 Листопада15:55 Розпочалися змагання ланок ГДЗС присвячені пам’яті В. Гіренка
9 Листопада15:19 Рятувальники ДСНС та курсанти НУЦЗУ навчались застосовувати новітній аварійно-рятувальний інструмент під час ліквідації дорожніх аварій (ВІДЕО)
9 Листопада12:19 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники проводять тренування щодо протидії надзвичайним ситуаціям на об’єктах з масовим перебуванням людей
Останні новини