ГоловнаОстанні новини16 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Харківська область: рятувальники продовжують проводити попереджувальні бесіди на водоймищах

Опубліковано: 16.01.2018, 16:14

У зв'язку із пониженням температурних показників та морозною погодою на водоймах Харківщини почав формуватися льодовий покрив, товщина якого лишається небезпечною. Проте незважаючи на це, люди намагаються вийти на лід , та навіть масово виходять на риболовлю. Саме тому рятувальники посилюють профілактичну та роз’яснювальну роботу біля водоймищ області аби попередити людей про небезпеку.

Так, 16 січня фахівці Нововодолазького районного відділу Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області вирушили до місцевого водоймища аби поспілкуватися із шанувальниками зимової риболовлі та нагадати їм про небезпеку, на яку вони себе наражають.

На початку заходу рятувальники поспілкувалися із перехожими біля водоймища, розповіли про небезпеку тонкого льоду та застерегли від необачності, що може коштувати здоров’я та навіть життя. Наступним етапом заходу була профілактична робота із рибалками. Надзвичайники звернули увагу, що жоден зі співрозмовників не мав із собою елементарних речей для самопорятунку із крижаної води. Фахівці ДСНС наполегливо звернулися до рибалок дбати про своє життя, бо воно в нас єдине.

Того ж дня фахівці Валківського райвідділу Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області провели роз’яснювальну роботу із рибалками на міському ставку. Метою даної роботи було нагадати шанувальникам підлідної ловлі про необхідність дотримання елементарних правил особистої безпеки при виході на лід. Фахівці Служби порятунку співрозмовникам про дії у разі потрапляння у крижану ополонку та розповіли, як надати допомогу, якщо стали свідком подібної біди.

Рятувальники розміщують попереджувальні пам’ятки поблизу водоймищ та вкотре звертається до громадян утримуватись від виходу на тонкий лід, який утворився водоймах, і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходження на льоду.

Також 16 січня фахівці Шевченківського районного відділу ДСНС міста Харкова разом з курсантами Національного університету цивільного захисту України вирушили до Олексіївського гідропарку аби поспілкуватися із рибалками і місцевими мешканцями, які проживають поблизу водойми та нагадати їм про небезпеку, що несе у собі тонка крига.

Рятувальники зауважили, що тонкий лід вкритий снігом є дуже небезпечним і виходячи на нього, люди ризикують опинитися у крижаному полоні. Представники Служби порятунку також наголосили шанувальникам зимової риболовлі на тому, що про власне життя слід дбати самим і не наражати себе на небезпеку. Слід пам’ятати, що, виходячи на лід, варто брати із собою засоби, що можуть стати в нагоді при само порятунку або порятунку людини, що потрапила під лід.

Кожен співрозмовник отримав пам’ятки і листівки застережного змісту.

ГУ ДСНС України у Харківській області

160118-9.jpg160118-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

160118-11.jpg160118-12.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

160118-13.jpg

160118-14.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

160118-15.JPG160118-16.jpg


   
Останні новини
22 Лютого15:11 Харківські рятувальники комплексно відпрацювали селище Буди з питань пожежної безпеки
22 Лютого12:00 Золочівський район: рятувальники нагадали шанувальникам зимової риболовлі про небезпеку перебування на кризі
22 Лютого11:22 Харківські рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки
22 Лютого10:18 Фахівці Головного управління ДСНС України у Харківській області взяли участь у проведенні навчально-методичного семінару з керівниками закладів професійної освіти
21 Лютого16:31 Лозівський район: рятувальники навчають населення правилам пожежної безпеки на території міського ринку
21 Лютого15:26 Індустріальний район: пройшли об’єктові тренування щодо дій на випадок надзвичайних ситуацій у Міжрегіональній академії управління персоналом
20 Лютого17:13 Харківська область: рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із мешканцями щодо запобігання виникнення пожеж та безпеки на крижаних водоймах
20 Лютого16:53 Автопарк Харківських рятувальників поповнився шістьма сучасними пожежно-рятувальними автомобілями
20 Лютого15:17 “Цілодобова готовність до реагування на надзвичайні ситуації — пріоритетне завдання ДСНС”, - Микола Чечоткін
20 Лютого14:12 Шевченківський у м. Харкові район: у пологовому будинку №1 відбулися об’єктові тренування щодо дій на випадок пожежі (ВІДЕО)
20 Лютого10:29 Московський район: волонтери Червоного Хреста навчають рятувальників надавати першу домедичну допомогу
19 Лютого11:53 У Куп’янському районі Харківської області відбувся першій етап змагань Дружин юних пожежних
19 Лютого11:10 Дергачівський район: рятувальники долучилися до святкування Масляниці
17 Лютого08:28 Увага! Попередження про туман в окремих областях України
16 Лютого16:37 Зміївський район: рятувальники провели протипаводкові заходи
Останні новини