ГоловнаОстанні новини16 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Харківська область: рятувальники продовжують проводити попереджувальні бесіди на водоймищах

Опубліковано: 16.01.2018, 16:14

У зв'язку із пониженням температурних показників та морозною погодою на водоймах Харківщини почав формуватися льодовий покрив, товщина якого лишається небезпечною. Проте незважаючи на це, люди намагаються вийти на лід , та навіть масово виходять на риболовлю. Саме тому рятувальники посилюють профілактичну та роз’яснювальну роботу біля водоймищ області аби попередити людей про небезпеку.

Так, 16 січня фахівці Нововодолазького районного відділу Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області вирушили до місцевого водоймища аби поспілкуватися із шанувальниками зимової риболовлі та нагадати їм про небезпеку, на яку вони себе наражають.

На початку заходу рятувальники поспілкувалися із перехожими біля водоймища, розповіли про небезпеку тонкого льоду та застерегли від необачності, що може коштувати здоров’я та навіть життя. Наступним етапом заходу була профілактична робота із рибалками. Надзвичайники звернули увагу, що жоден зі співрозмовників не мав із собою елементарних речей для самопорятунку із крижаної води. Фахівці ДСНС наполегливо звернулися до рибалок дбати про своє життя, бо воно в нас єдине.

Того ж дня фахівці Валківського райвідділу Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області провели роз’яснювальну роботу із рибалками на міському ставку. Метою даної роботи було нагадати шанувальникам підлідної ловлі про необхідність дотримання елементарних правил особистої безпеки при виході на лід. Фахівці Служби порятунку співрозмовникам про дії у разі потрапляння у крижану ополонку та розповіли, як надати допомогу, якщо стали свідком подібної біди.

Рятувальники розміщують попереджувальні пам’ятки поблизу водоймищ та вкотре звертається до громадян утримуватись від виходу на тонкий лід, який утворився водоймах, і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходження на льоду.

Також 16 січня фахівці Шевченківського районного відділу ДСНС міста Харкова разом з курсантами Національного університету цивільного захисту України вирушили до Олексіївського гідропарку аби поспілкуватися із рибалками і місцевими мешканцями, які проживають поблизу водойми та нагадати їм про небезпеку, що несе у собі тонка крига.

Рятувальники зауважили, що тонкий лід вкритий снігом є дуже небезпечним і виходячи на нього, люди ризикують опинитися у крижаному полоні. Представники Служби порятунку також наголосили шанувальникам зимової риболовлі на тому, що про власне життя слід дбати самим і не наражати себе на небезпеку. Слід пам’ятати, що, виходячи на лід, варто брати із собою засоби, що можуть стати в нагоді при само порятунку або порятунку людини, що потрапила під лід.

Кожен співрозмовник отримав пам’ятки і листівки застережного змісту.

ГУ ДСНС України у Харківській області

160118-9.jpg160118-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

160118-11.jpg160118-12.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

160118-13.jpg

160118-14.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

160118-15.JPG160118-16.jpg


   
Останні новини
16 Листопада16:54 У Головному управлінні відбулася семінар-нарада з представниками суб’єктів господарювання (ліцензіатами)
16 Листопада15:45 Тривають міські змагання ланок ГДЗС
15 Листопада13:29 Слобідський район: рятувальники та підприємці обговорили нагальні питання дотримання законодавства в сфері пожежної безпеки
14 Листопада16:43 Під час профілактичного рейду Валківські рятувальники запобігли справжній пожежі
14 Листопада16:16 Відбулись змагання з настільного тенісу серед силових структур Харківщини
14 Листопада14:57 Красноградський район: рятувальники провели навчальну бесіду із дітьми у реабілітаційному центрі
13 Листопада17:56 У Харкові головні державні інспектори підрозділів ДСНС з 7-ми областей України обговорили перспективи реформування системи державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
13 Листопада17:24 Завершився другий день обласних змагань ланок ГДЗС
13 Листопада16:20 Рятувальники провели «Національний урок безпеки» у 152-ій гімназії м.Харкова
13 Листопада14:23 Харківська область: рятувальники опікуються безпекою громадян
10 Листопада09:24 Ізюмський район: до школи № 10 завітали вогнеборці, щоб провести цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
9 Листопада16:08 Дергачівські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в територіальних громадах
9 Листопада15:55 Розпочалися змагання ланок ГДЗС присвячені пам’яті В. Гіренка
9 Листопада15:19 Рятувальники ДСНС та курсанти НУЦЗУ навчались застосовувати новітній аварійно-рятувальний інструмент під час ліквідації дорожніх аварій (ВІДЕО)
9 Листопада12:19 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники проводять тренування щодо протидії надзвичайним ситуаціям на об’єктах з масовим перебуванням людей
Останні новини