ГоловнаОстанні новини8 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

У Харкові вийшов на лінію «рятувальний трамвай»

Опубліковано: 08.02.2018, 12:09

7 лютого у Харкові вийшов на лінію «рятувальний трамвай», котрий курсуватиме по одному з найбільших маршрутів № 26 довжиною біля 30 км. Всередині двох трамвайних вагонів розміщені інформаційні листівки з правилами безпеки життєдіяльності, а зовні вони розфарбовані малюнками на тему дій у надзвичайних ситуаціях.

Харківський трамвай – один з основних видів міського громадського транспорту в Харкові та одна з найстаріших трамвайних систем України. Щороку цим видом транспорту користуються біля 200 млн. пасажирів від малечі до людей похилого віку, Харків’яни та гості міста, люди різного соціального статусу. Тому рятувальники вийшли з ініціативою використати площини рухомого складу для розміщення соціальної реклами з безпеки життя, котру одностайно підтримало керівництво Салтівського трамвайного депо та Департаменту інфраструктури міської ради. В такий спосіб буде досягнута мета підвищення рівня свідомості громадян з питань власної безпеки.

«Коли ми обговорювали питання, пов'язані з безпекою людей, аналізували надзвичайні ситуації, що призводять до трагічних наслідків, їх причини, то прийшли до висновку, що необхідно задіяти додаткові інформаційні повідомлення. Так з'явилася ця ідея. Телебачення та інші засоби масової інформації у нас задіяні в повному обсязі, а рухомий склад використовувався частково. Були листівки, зовнішні попереджувальні написи, але так комплексно до інформаційної складової ми ще не підходили. Тут ми говоримо про пожежі, виявлення невідомих, вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, про поведінку під час ожеледиці та інших надзвичайних ситуаціях, які можуть статися», - зазначив керівник прес-служби Головного управління ДСНС України у Харківській області Ігор Лупандін журналістам під час брифінгу.

За годину-півтори, від кінцевої до кінцевої, пасажири зможуть почитати правила безпеки, що містяться в листівках, і запам'ятати їх. Тож люди зможуть поєднати необхідне з корисним, а рятувальникам вдасться запобігти виникненню великої кількості надзвичайних ситуацій.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

080218-10.jpg080218-11.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

080218-12.jpg080218-13.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

080218-14.jpg


   
Останні новини
17 Лютого08:28 Увага! Попередження про туман в окремих областях України
16 Лютого16:37 Зміївський район: рятувальники провели протипаводкові заходи
16 Лютого16:19 Вогнеборці попереджають мешканців Харківщини про важливість дотримання правил пожежної безпеки
16 Лютого16:07 У Первомайському районі області відбувся першій етап змагань Дружин юних пожежних
16 Лютого13:32 Київський район: рятувальники провели масштабний урок з безпеки у школі (ВІДЕО)
16 Лютого12:59 Керівництво ГУ ДСНС у Харківській області зустрілось з курсантами Національного університету цивільного захисту
16 Лютого09:43 Балаклійський район: із мешканцями Андріївки та Копанки проведено інформаційно-попереджувальну роботу
15 Лютого16:57 Ізюмський район: рятувальники комплексно відпрацювали село Капитолівка
15 Лютого16:50 Зміївський район: рятувальники провели бесіди з пожежної безпеки у трудовому колективі енергетиків
15 Лютого14:39 Дергачівський район: здійснені заходи щодо безаварійного пропуску паводків, льодоходу і весняної повені
15 Лютого14:10 У Головному управлінні ДСНС України у Харківській області відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 Лютого14:01 Печенізький район: рятувальники провели профорієнтаційні заходи серед молоді
15 Лютого13:44 Красноградський район: у підрозділі ДСНС підведені підсумки роботи за минулий рік
15 Лютого12:11 Нововодолазький район: рятувальники нагадують громадянам про правила безпеки у побуті
15 Лютого11:13 Майбутні рятувальники взяли участь у семінарі «Значення судово-медичної експертизи при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій»
Останні новини