ГоловнаОстанні новини8 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

У Харкові вийшов на лінію «рятувальний трамвай»

Опубліковано: 08.02.2018, 12:09

7 лютого у Харкові вийшов на лінію «рятувальний трамвай», котрий курсуватиме по одному з найбільших маршрутів № 26 довжиною біля 30 км. Всередині двох трамвайних вагонів розміщені інформаційні листівки з правилами безпеки життєдіяльності, а зовні вони розфарбовані малюнками на тему дій у надзвичайних ситуаціях.

Харківський трамвай – один з основних видів міського громадського транспорту в Харкові та одна з найстаріших трамвайних систем України. Щороку цим видом транспорту користуються біля 200 млн. пасажирів від малечі до людей похилого віку, Харків’яни та гості міста, люди різного соціального статусу. Тому рятувальники вийшли з ініціативою використати площини рухомого складу для розміщення соціальної реклами з безпеки життя, котру одностайно підтримало керівництво Салтівського трамвайного депо та Департаменту інфраструктури міської ради. В такий спосіб буде досягнута мета підвищення рівня свідомості громадян з питань власної безпеки.

«Коли ми обговорювали питання, пов'язані з безпекою людей, аналізували надзвичайні ситуації, що призводять до трагічних наслідків, їх причини, то прийшли до висновку, що необхідно задіяти додаткові інформаційні повідомлення. Так з'явилася ця ідея. Телебачення та інші засоби масової інформації у нас задіяні в повному обсязі, а рухомий склад використовувався частково. Були листівки, зовнішні попереджувальні написи, але так комплексно до інформаційної складової ми ще не підходили. Тут ми говоримо про пожежі, виявлення невідомих, вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, про поведінку під час ожеледиці та інших надзвичайних ситуаціях, які можуть статися», - зазначив керівник прес-служби Головного управління ДСНС України у Харківській області Ігор Лупандін журналістам під час брифінгу.

За годину-півтори, від кінцевої до кінцевої, пасажири зможуть почитати правила безпеки, що містяться в листівках, і запам'ятати їх. Тож люди зможуть поєднати необхідне з корисним, а рятувальникам вдасться запобігти виникненню великої кількості надзвичайних ситуацій.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

080218-10.jpg080218-11.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

080218-12.jpg080218-13.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

080218-14.jpg


   
Останні новини
16 Листопада16:54 У Головному управлінні відбулася семінар-нарада з представниками суб’єктів господарювання (ліцензіатами)
16 Листопада15:45 Тривають міські змагання ланок ГДЗС
15 Листопада13:29 Слобідський район: рятувальники та підприємці обговорили нагальні питання дотримання законодавства в сфері пожежної безпеки
14 Листопада16:43 Під час профілактичного рейду Валківські рятувальники запобігли справжній пожежі
14 Листопада16:16 Відбулись змагання з настільного тенісу серед силових структур Харківщини
14 Листопада14:57 Красноградський район: рятувальники провели навчальну бесіду із дітьми у реабілітаційному центрі
13 Листопада17:56 У Харкові головні державні інспектори підрозділів ДСНС з 7-ми областей України обговорили перспективи реформування системи державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
13 Листопада17:24 Завершився другий день обласних змагань ланок ГДЗС
13 Листопада16:20 Рятувальники провели «Національний урок безпеки» у 152-ій гімназії м.Харкова
13 Листопада14:23 Харківська область: рятувальники опікуються безпекою громадян
10 Листопада09:24 Ізюмський район: до школи № 10 завітали вогнеборці, щоб провести цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
9 Листопада16:08 Дергачівські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в територіальних громадах
9 Листопада15:55 Розпочалися змагання ланок ГДЗС присвячені пам’яті В. Гіренка
9 Листопада15:19 Рятувальники ДСНС та курсанти НУЦЗУ навчались застосовувати новітній аварійно-рятувальний інструмент під час ліквідації дорожніх аварій (ВІДЕО)
9 Листопада12:19 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники проводять тренування щодо протидії надзвичайним ситуаціям на об’єктах з масовим перебуванням людей
Останні новини