ГоловнаОстанні новини9 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Куп’янський район: рятувальники провели пізнавальну екскурсію на пожежно-технічній виставці для майбутніх медиків

Опубліковано: 09.02.2018, 11:49

8 лютого до Куп’янських рятувальників завітали студенти Куп'янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової. Спершу вони відвідали пожежно-технічну виставку, що знаходиться у 44-ї Державній пожежно-рятувальній частині за адресою: Харківська область, м. Куп’янськ, пл. Стадіонна, 17.

Головним інспектором Куп’янського райвідділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківської області Сергієм Осматеско для юнаків та дівчат була проведена цікава екскурсія по семи виставочним залам виставки. Її експозиція підібрана таким чином, щоб виховувати у підростаючого покоління поважне ставлення до безпеки людини, формувати світоглядні та етичні основи здорового способу життя, гармонізовані з природними, технічними та соціальними чинниками, виробляти навички дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі. Особливо цікавою для екскурсантів була зала, у якій розміщено пожежно-технічне озброєння, яке можна узяти в руки і відчути себе справжнім пожежним.

Під час екскурсії студенти задавали безліч питань про небезпеки від вогню для людини та його користь у побуті. На усі питання підлітки отримали вичерпні відповіді. Натомість студенти активно розповідали про свої здобуті знання щодо дій у разі небезпеки.

На завершення екскурсії майбутні медики завітали до серця пожежної частини – гаражу, де стоїть на чергуванні спеціальна пожежно-рятувальна техніка. Рятувальники розповіли їм підрозділи ДСНС реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості, злагоджених дій та професіоналізму залежить життя та добробут людей, ознайомили їх із спеціальними пристроями та інструментом.

Повертаючись до навчального закладу з багажем знань студенти медичного коледжу пообіцяли більш наполегливо отримувати знання з медицини для рятування життя людей і допомоги їм під час надзвичайних ситуацій. На згадку про цю зустріч для екскурсантів були зроблені яскраві світлини.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

090218-8.jpg090218-9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

090218-10.jpg


   
Останні новини
16 Листопада16:54 У Головному управлінні відбулася семінар-нарада з представниками суб’єктів господарювання (ліцензіатами)
16 Листопада15:45 Тривають міські змагання ланок ГДЗС
15 Листопада13:29 Слобідський район: рятувальники та підприємці обговорили нагальні питання дотримання законодавства в сфері пожежної безпеки
14 Листопада16:43 Під час профілактичного рейду Валківські рятувальники запобігли справжній пожежі
14 Листопада16:16 Відбулись змагання з настільного тенісу серед силових структур Харківщини
14 Листопада14:57 Красноградський район: рятувальники провели навчальну бесіду із дітьми у реабілітаційному центрі
13 Листопада17:56 У Харкові головні державні інспектори підрозділів ДСНС з 7-ми областей України обговорили перспективи реформування системи державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
13 Листопада17:24 Завершився другий день обласних змагань ланок ГДЗС
13 Листопада16:20 Рятувальники провели «Національний урок безпеки» у 152-ій гімназії м.Харкова
13 Листопада14:23 Харківська область: рятувальники опікуються безпекою громадян
10 Листопада09:24 Ізюмський район: до школи № 10 завітали вогнеборці, щоб провести цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
9 Листопада16:08 Дергачівські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в територіальних громадах
9 Листопада15:55 Розпочалися змагання ланок ГДЗС присвячені пам’яті В. Гіренка
9 Листопада15:19 Рятувальники ДСНС та курсанти НУЦЗУ навчались застосовувати новітній аварійно-рятувальний інструмент під час ліквідації дорожніх аварій (ВІДЕО)
9 Листопада12:19 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники проводять тренування щодо протидії надзвичайним ситуаціям на об’єктах з масовим перебуванням людей
Останні новини