ГоловнаОстанні новини12 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки в побуті

Опубліковано: 12.02.2018, 12:50

Із настанням холодної пори року підвищується ризик виникнення пожеж у житлі через неправильну експлуатацію пічного опалення або електрообладнання. Тож рятувальники Харківщини активізують проведення профілактичних заходів серед населення, а саме: здійснюють побудинковий обхід, під час якого спілкуються із мешканцями, беруть участь у нарадах вуличних комітетів, розповсюджують інформаційні листівки тощо.

Так, 12 лютого фахівці Київського райвідділу разом з представниками Національної поліції, Київським районним сектором Харківського міського відділу з питань пробації, вуличних комітетів провели профілактичний рейд у приватному житловому секторі на вул. В’ятська та вул. З’єднання міста Харкова.

Також, днями рятувальники Дергачівського районного управління ДСНС вирушили у профілактичний рейд до села Замірці Дергачівської міської ради, а фахівці ДСНС Шевченківського району міста Харкова провели обхід приватного сектору на вул. Авіахімічній, Саржинській та Солдатській.

Кожному господарю було приділено достатньо уваги та надана важлива інформація у найбільш зрозумілий спосіб. Рятувальники нагадали людям правила пожежної безпеки при використанні електричних обігрівачів та пічного опалення. Зокрема, було наголошено на необхідності використання виключно сертифікованих обігрівачів. Крім того, не варто вмикати одразу декілька потужних приладів до однієї електромережі, адже це може перевантажити її, що призведе до виникнення короткого замкнення та пожежі. Якщо потрібно висушити речі, то краще це зробити на мотузці. Адже на електрообігрівачу така дія може призвести до загоряння.

Не обійшли увагою співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій і вимоги безпеки при використанні пічного опалення. Громадяни відновили у пам’яті інформацію про те, що печі не можна залишати без нагляду. Також забороняється розпалювати їх легкозаймистими рідинами. Крім того, дверцята топки завжди повинні бути зачиненими.

Для кращого засвоєння наданої інформації люди отримали пам’ятки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

ГУ ДСНС України у Харківській області

120218-2.jpg120218-3.JPG

 

 

 

 

 

 

120218-4.JPG

120218-5.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

130218-16.JPG

 


   
Останні новини
16 Листопада16:54 У Головному управлінні відбулася семінар-нарада з представниками суб’єктів господарювання (ліцензіатами)
16 Листопада15:45 Тривають міські змагання ланок ГДЗС
15 Листопада13:29 Слобідський район: рятувальники та підприємці обговорили нагальні питання дотримання законодавства в сфері пожежної безпеки
14 Листопада16:43 Під час профілактичного рейду Валківські рятувальники запобігли справжній пожежі
14 Листопада16:16 Відбулись змагання з настільного тенісу серед силових структур Харківщини
14 Листопада14:57 Красноградський район: рятувальники провели навчальну бесіду із дітьми у реабілітаційному центрі
13 Листопада17:56 У Харкові головні державні інспектори підрозділів ДСНС з 7-ми областей України обговорили перспективи реформування системи державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
13 Листопада17:24 Завершився другий день обласних змагань ланок ГДЗС
13 Листопада16:20 Рятувальники провели «Національний урок безпеки» у 152-ій гімназії м.Харкова
13 Листопада14:23 Харківська область: рятувальники опікуються безпекою громадян
10 Листопада09:24 Ізюмський район: до школи № 10 завітали вогнеборці, щоб провести цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
9 Листопада16:08 Дергачівські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в територіальних громадах
9 Листопада15:55 Розпочалися змагання ланок ГДЗС присвячені пам’яті В. Гіренка
9 Листопада15:19 Рятувальники ДСНС та курсанти НУЦЗУ навчались застосовувати новітній аварійно-рятувальний інструмент під час ліквідації дорожніх аварій (ВІДЕО)
9 Листопада12:19 Шевченківський у м. Харкові район: рятувальники проводять тренування щодо протидії надзвичайним ситуаціям на об’єктах з масовим перебуванням людей
Останні новини