ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2018р.
 Версія для друку

У дитсадку №423 пройшли показові заняття з безпеки життєдіяльності та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 17.05.2018, 12:37

В Харківській області тривають тижні знань з основ безпеки життєдіяльності та дні цивільного захисту, в рамках яких у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах проводяться заходи спрямовані на попередження дитячого травматизму та надзвичайних ситуацій за участю малечі.

Під час зустрічей з вихованцями садочків та школярами рятувальники розповідають про причини та наслідки надзвичайних ситуацій різного характеру, знайомлять дітей з аварійно-рятувальним спорядженням, яке допомагає рятувати людей, залучають до відпрацювань практичних дій в умовних критичних ситуаціях, проводять безліч конкурсів та вікторин тощо.

Так, 17 травня співробітники Головного управління ДСНС завітали до дошкільного навчального закладу № 423, на базі якого проходили теоретичні та практичні заняття з безпеки життєдіяльності та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. На захід були запрошені керівники усіх дитячих навчальних закладів району.

Спочатку психологи Головного управління ДСНС провели теоретичні заняття з керівниками навчальних закладів, під час вони нагадали педагогам про порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також як себе поводитись аби уникати паніки.

Для того, щоб краще познайомити дітей та вихователів з роботою підрозділів ДСНС, рятувальники вирішили продемонструвати на практиці гасіння пожежі. За легендою, на території садочку сталося займання, про що негайно було повідомлено до найближчої пожежної частини.

Діти із захопленням спостерігали, як до майданчика під’їжджає пожежно-рятувальний автомобіль, з якого стрімко з’являються рятувальники у спеціальних захисних костюмах, та вправно ліквідують пожежу.

Після демонстрації співробітники служби порятунку запропонували малечі ближче познайомитися зі структурою пожежного автомобілю та знаряддям.

Рятувальники впевнені, що діти запам’ятають побачене і почуте, а також зможуть правильно діяти при виникненні різного виду надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Харківській області

ФОТОАРХІВ

170518-1.jpg170518-2.jpg


   
Останні новини
18 Серпня09:49 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на Харківщині
17 Серпня14:40 Відбулася звітно-виборча конференція Харківської обласної організації Добровільного пожежного товариства України
16 Серпня13:38 Психологи ДСНС провели заняття з «тімбілдінгу» в колективі Вовчанського районного відділу
16 Серпня13:08 Основ’янський район: рятувальники перевіряють протипожежний стан навчальних закладів
15 Серпня16:24 Київський район: рятувальники провели попереджувальну роботу у житловому секторі
15 Серпня12:05 Рятувальники та патрульні поліції відпрацювали спільні дії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій
15 Серпня09:31 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на Харківщині
14 Серпня11:08 З початку року піротехніки Харківського гарнізону ДСНС вилучили та знешкодили близько 2500 вибухонебезпечних предметів
12 Серпня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
10 Серпня14:28 У Харкові та області триває профілактична робота задля запобігання виникнення пожеж у житловому секторі
9 Серпня11:37 Основ’янський район: під час спілкування з мешканцями приватного сектору рятувальники роз’яснили важливість дотримання правил безпеки
8 Серпня16:34 Київський район: рятувальники закликають людей бути вкрай обережними з вогнем
7 Серпня15:20 Московський район: рятувальники провели профілактичні бесіди щодо пожежної безпеки серед мешканців багатоквартирних будинків
7 Серпня12:12 Під час брифінгу в ХОДА рятувальники доповіли про стан пожежної безпеки в лісах Харківщини
7 Серпня12:08 Питання запобігання загибелі на водних об’єктах обговорили під час брифінгу в ХОДА
Останні новини