ГоловнаОстанні новини8 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Харківська область: попереджувальна робота із дітьми у літніх таборах триває

Опубліковано: 08.06.2018, 13:02

Навчити дітей бути обережними, дотримуватися правил безпечної поведінки та діяти у випадку надзвичайної ситуації - спільна важлива робота батьків, педагогів та рятувальників.

Під час літніх канікул питання безпеки є дуже актуальним, адже лихо чатує на легковажних вдома, під час прогулянки, біля води, у лісі та навіть на городі.

Тож фахівці Служби порятунку активували попереджувальну роботу серед дітей, що відпочивають у пришкільних та оздоровчих таборах. Надзвичайники проводять із малятами та підлітками інформативні бесіди. Вони не лише розповідають про лихо, а й наводять приклади, зазначають причини їх виникнення, демонструють макети та залучають до умовних ліквідацій різноманітних надзвичайних ситуацій.

Так 7 червня до 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини Дворічанського районного сектору ГУ ДСНС України завітали діти з пришкільного табору Мечниківського навчально-виховного комплексу. Школярі прийшли аби ознайомитися із роботою вогнеборців, поглибити знання з безпечної поведінки та обов’язково приміряти бойовий одяг пожежних та посидіти у пожежній машині.

До 53-ї Державної пожежної рятувальної частини завітали в гості дітлахи початкових та старших класів з пришкільних дитячих таборів Малоданилівського ліцею та Харківської загальноосвітньої школи №22. Рятувальники вже за відпрацьованим алгоритмом спочатку запросили гостей до актової зали, де продемонстрували відеофільм про необхідність дотримання правил пожежної безпеки. Після перегляду інспектори з пожежної та техногенної безпеки поспілкувались з присутніми на тему безпечного перебування на водних об’єктах, поводження із вибухонебезпечними предметами та в цілому як не потрапити в халепу під час канікул. А далі всіх було запрошено на фасад пожежної частини де їх чекав справжній пожежний автомобіль.

Подібну екскурсію пожежним підрозділом для відвідувачів шкільних таборів Нововодолазького ліцею та Соснівського НВК провели і рятувальники 56-ї Державної пожежної рятувальної частини.

Того ж дня рятувальники Валківського райвідділу ГУ ДСНС завітали на відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ПЗОВ «Ялинка», де із відпочиваючими та персоналом були проведені відпрацювання з евакуації та подолання умовної надзвичайної ситуації.

Окрім цього ДСНСники провели із присутніми бесіди нагадали про важливість дотримання правил пожежної безпеки, поведінки під час купання на водоймах, заборону розведення багаття у лісі та у разі виявлення невідомого предмету, що схожий на боєприпаси часів війни, а також навчили всіх бажаючих користуватися вогнегасниками.

Педагоги та рятувальники впевнені, що такі заходи надовго викарбовуються у пам’яті дітей, тож вони обов’язково правильно відреагують у випадку надзвичайної ситуації.

ГУ ДСНС України у Харківській області

080618-5.jpg080618-6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

080618-7.jpg080618-8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

080618-9.jpg080618-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

080618-17.jpg080618-18.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

080618-19.jpg080618-20.jpg


   
Останні новини
9 Грудня09:45 Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!
9 Грудня09:12 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
8 Грудня09:24 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
7 Грудня16:58 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
7 Грудня15:32 Холодногірський район: рятувальники прочитали лекцію з пожежної безпеки працівникам КП «Жилкомсервіс»
7 Грудня14:55 Нововодолазький район: рятувальники взяли участь у загальношкільних батьківських зборах
7 Грудня11:31 Холодногірський район: рятувальники провели для малят безпечний виховний захід
7 Грудня11:09 Валківський район: фахівці ДСНС провели масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців села Високопілля
7 Грудня10:53 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
5 Грудня17:09 У Харківській області пройшли командно-штабні тренування з органами управління регіональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
5 Грудня16:27 Холодногірський район: рятувальники перевірили протипожежний стан медичного коледжу
5 Грудня15:43 Зміївський район: військовослужбовці підвищують готовність діяти у надзвичайних ситуаціях
5 Грудня15:31 Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
5 Грудня15:20 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
5 Грудня09:35 В Україні розпочалися командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
Останні новини