ГоловнаОстанні новини15 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Шевченківський район: відбулися навчання районної ланки системи цивільного захисту

Опубліковано: 15.06.2018, 11:15

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2018 рік та плану-графіка проведення командно-штабних навчань органів управління та сил Шевченківської ланки Харківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік, 14 червня були проведені командно-штабні навчання органів управління та сил оперативного реагування шевченківської ланки цивільного захисту.

Навчання складались з двох частин. Першою була відпрацьована тема ліквідації наслідків метеорологічної надзвичайної ситуації, а другою – проведення аварійно-рятувальних та пошукових робіт, евакуація населення з житлового будинку та надання першої медичної допомоги постраждалим в умовах виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аваріями у системах життєзабезпечення.

Згідно тактичного задуму першого етапу внаслідок проходження «вибухоподібного циклону» (інтенсивних злив та шквалистого вітру) на території Шевченківського району Харківської області підтоплені будівлі, пошкоджені покрівлі будинків, маються обриви ліній електромереж, пошкоджені об’єкти газопостачання та порушені транспортні комунікації, системи життєзабезпечення та об’єкти інфраструктури. Дана надзвичайна ситуація завдала травм 4 особам, 2 з яких потребують негайної госпіталізації. Також тимчасове відселення необхідне 225 особам.

Тож на цьому етапі були відпрацьовані питання управління органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевої комісії ТЕБ та НС, діями сил і засобів цивільного захисту, аварійно-рятувальних (відновлювальних) служб, щодо ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру та її наслідків. Всі служби та органи цивільного захисту спрацювали чітко та злагоджено.

Під час другого етапу відпрацьовувались практичні заходи ліквідації наслідків вибуху газу у житловому двоповерховому будинку. Через вибух сталося часткове руйнування його несучих конструкцій. Під завалами опинилося 4 людей.

Для координації роботи всіх сил та засобів цивільного захисту була організована робота штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Штаб проводив визначення пошкоджень об`єктів та їх об`єми, забезпечував проведення аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт, організовував проведення пошуково-рятувальних, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, визначав сили і засоби, які залучались до ліквідації НС, координував діяльність органів управління та сил.

Після завершення практичної частини був проведений аналіз дій служб, органів управління та сил цивільного захисту. За його результатами дії всіх задіяних ланок отримали задовільну оцінку від керівництва навчань.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

150618-9.jpg150618-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

150618-11.jpg150618-12.jpg


   
Останні новини
21 Липня09:52 Фахівці ДСНС попереджають громадян про небезпеку під час відвідування водойм
20 Липня15:59 Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС прийняли участь в конкурсі на звання кращого по професії (ВІДЕО)
20 Липня15:36 Основ’янський район: рятувальники провели профілактичні заходи на території ДП «Диканівська виправна колонія №12»
20 Липня12:43 Шевченківський район м. Харкова: рятувальники з власниками літніх розважальних закладів провели заняття щодо безпеки на воді
20 Липня10:50 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Липня09:02 На засіданні міської КТЕБ та НС рятувальники доповіли про стан протипожежної та техногенної безпеки в установах охорони здоров'я та освіти
18 Липня17:13 Індустріальний район: рятувальники та військові провели тренування щодо ліквідації можливих пожеж
17 Липня16:45 З початку року піротехніки Харківського гарнізону ДСНС вилучили та знешкодили понад 2100 вибухонебезпечних предметів
16 Липня15:32 Київський район: рятувальники нагадали торговцям та відвідувачам торговельного майданчика про необхідність дотримання правил пожежної безпеки
16 Липня14:31 Дергачівський район: рятувальники закликали громадян берегти своє життя
14 Липня10:57 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
14 Липня09:00 Дергачівський район: рятувальники провели профілактичний рейд у приватному секторі
13 Липня10:00 Шевченківський район м. Харкова: рятувальники провели об’єктові тренування на території Єврейського культурного центру
12 Липня16:55 У Харківській області ДСНС перевірила всі важливі об’єкти з масовим перебуванням людей
12 Липня12:51 Лозівський район: рятувальники попереджають людей про необхідність дотримання правил безпеки на воді
Останні новини