ГоловнаОстанні новини15 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Шевченківський район: відбулися навчання районної ланки системи цивільного захисту

Опубліковано: 15.06.2018, 11:15

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2018 рік та плану-графіка проведення командно-штабних навчань органів управління та сил Шевченківської ланки Харківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік, 14 червня були проведені командно-штабні навчання органів управління та сил оперативного реагування шевченківської ланки цивільного захисту.

Навчання складались з двох частин. Першою була відпрацьована тема ліквідації наслідків метеорологічної надзвичайної ситуації, а другою – проведення аварійно-рятувальних та пошукових робіт, евакуація населення з житлового будинку та надання першої медичної допомоги постраждалим в умовах виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аваріями у системах життєзабезпечення.

Згідно тактичного задуму першого етапу внаслідок проходження «вибухоподібного циклону» (інтенсивних злив та шквалистого вітру) на території Шевченківського району Харківської області підтоплені будівлі, пошкоджені покрівлі будинків, маються обриви ліній електромереж, пошкоджені об’єкти газопостачання та порушені транспортні комунікації, системи життєзабезпечення та об’єкти інфраструктури. Дана надзвичайна ситуація завдала травм 4 особам, 2 з яких потребують негайної госпіталізації. Також тимчасове відселення необхідне 225 особам.

Тож на цьому етапі були відпрацьовані питання управління органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевої комісії ТЕБ та НС, діями сил і засобів цивільного захисту, аварійно-рятувальних (відновлювальних) служб, щодо ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру та її наслідків. Всі служби та органи цивільного захисту спрацювали чітко та злагоджено.

Під час другого етапу відпрацьовувались практичні заходи ліквідації наслідків вибуху газу у житловому двоповерховому будинку. Через вибух сталося часткове руйнування його несучих конструкцій. Під завалами опинилося 4 людей.

Для координації роботи всіх сил та засобів цивільного захисту була організована робота штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Штаб проводив визначення пошкоджень об`єктів та їх об`єми, забезпечував проведення аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт, організовував проведення пошуково-рятувальних, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, визначав сили і засоби, які залучались до ліквідації НС, координував діяльність органів управління та сил.

Після завершення практичної частини був проведений аналіз дій служб, органів управління та сил цивільного захисту. За його результатами дії всіх задіяних ланок отримали задовільну оцінку від керівництва навчань.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

150618-9.jpg150618-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

150618-11.jpg150618-12.jpg


   
Останні новини
21 Вересня15:06 Рятувальники навчались ліквідовувати надзвичайні ситуації на залізничному транспорті
21 Вересня14:25 Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС покращують свої навички з ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій у висотних будинках (ВІДЕО)
21 Вересня14:15 Рятувальники вибороли 2-ге загальнокомандне місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу на першість «Динамо»
21 Вересня12:15 Рятувальники від керівництва Харківського тракторного заводу отримали 30-метрову автодрабину (ВІДЕО)
19 Вересня17:20 Шевченківський у м. Харкові район: на засіданні районної КТЕБ та НС обговорили проблемні питання забезпечення пожежної безпеки багатоквартирних житлових будинків
19 Вересня12:32 Київський район: вогнеборці провели практичні тренування в ТРЦ «ДАФІ»
19 Вересня10:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку у Харківській області
19 Вересня09:27 Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС отримали нагороди з нагоди професійного свята
18 Вересня15:57 У Головному управлінні ДСНС відбулася семінар-нарада зі співробітниками органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Харківської області
18 Вересня15:48 Керівництво Головного управління взяло участь у семінарі, де обговорювались проблеми побудови системи цивільного захисту в умовах децентралізації
18 Вересня12:23 Дергачівський район: рятувальники закликали громадян підготуватися до опалювального сезону заздалегідь
17 Вересня15:06 Основ’янський район: діти привітали рятувальників з нагоди їх професійного свята
17 Вересня13:51 У Головному управлінні ДСНС продовжуються урочисті заходи з нагоди Дня рятувальника
17 Вересня13:41 Лозівський район: рятувальники провели безпечне свято у центрі міста
17 Вересня10:00 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника!
Останні новини