ГоловнаОстанні новини15 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Шевченківський район: відбулися навчання районної ланки системи цивільного захисту

Опубліковано: 15.06.2018, 11:15

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2018 рік та плану-графіка проведення командно-штабних навчань органів управління та сил Шевченківської ланки Харківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік, 14 червня були проведені командно-штабні навчання органів управління та сил оперативного реагування шевченківської ланки цивільного захисту.

Навчання складались з двох частин. Першою була відпрацьована тема ліквідації наслідків метеорологічної надзвичайної ситуації, а другою – проведення аварійно-рятувальних та пошукових робіт, евакуація населення з житлового будинку та надання першої медичної допомоги постраждалим в умовах виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аваріями у системах життєзабезпечення.

Згідно тактичного задуму першого етапу внаслідок проходження «вибухоподібного циклону» (інтенсивних злив та шквалистого вітру) на території Шевченківського району Харківської області підтоплені будівлі, пошкоджені покрівлі будинків, маються обриви ліній електромереж, пошкоджені об’єкти газопостачання та порушені транспортні комунікації, системи життєзабезпечення та об’єкти інфраструктури. Дана надзвичайна ситуація завдала травм 4 особам, 2 з яких потребують негайної госпіталізації. Також тимчасове відселення необхідне 225 особам.

Тож на цьому етапі були відпрацьовані питання управління органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевої комісії ТЕБ та НС, діями сил і засобів цивільного захисту, аварійно-рятувальних (відновлювальних) служб, щодо ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру та її наслідків. Всі служби та органи цивільного захисту спрацювали чітко та злагоджено.

Під час другого етапу відпрацьовувались практичні заходи ліквідації наслідків вибуху газу у житловому двоповерховому будинку. Через вибух сталося часткове руйнування його несучих конструкцій. Під завалами опинилося 4 людей.

Для координації роботи всіх сил та засобів цивільного захисту була організована робота штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Штаб проводив визначення пошкоджень об`єктів та їх об`єми, забезпечував проведення аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт, організовував проведення пошуково-рятувальних, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, визначав сили і засоби, які залучались до ліквідації НС, координував діяльність органів управління та сил.

Після завершення практичної частини був проведений аналіз дій служб, органів управління та сил цивільного захисту. За його результатами дії всіх задіяних ланок отримали задовільну оцінку від керівництва навчань.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

150618-9.jpg150618-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

150618-11.jpg150618-12.jpg


   
Останні новини
11 Грудня10:29 На Київщині проходять масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України (ВІДЕО)
11 Грудня09:48 "Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі", - Арсен Аваков
11 Грудня09:43 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
10 Грудня15:46 Холодногірський район: рятувальники розповіли малюкам про важливість дотримання правил пожежної безпеки
9 Грудня09:45 Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!
9 Грудня09:12 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
8 Грудня09:24 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
7 Грудня16:58 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
7 Грудня15:32 Холодногірський район: рятувальники прочитали лекцію з пожежної безпеки працівникам КП «Жилкомсервіс»
7 Грудня14:55 Нововодолазький район: рятувальники взяли участь у загальношкільних батьківських зборах
7 Грудня11:31 Холодногірський район: рятувальники провели для малят безпечний виховний захід
7 Грудня11:09 Валківський район: фахівці ДСНС провели масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців села Високопілля
7 Грудня10:53 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
5 Грудня17:09 У Харківській області пройшли командно-штабні тренування з органами управління регіональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
5 Грудня16:27 Холодногірський район: рятувальники перевірили протипожежний стан медичного коледжу
Останні новини