ГоловнаДіяльністьЗапобігання корупції
 Версія для друку

Запобігання корупції 

 

Звіт про вжиті заходи щодо запобігання і протидії корупції за 2015 рік

Методичні рекомендації щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати І зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими  особами

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА ДСНС УКРАЇНИ НА 2016 РІК. Наказ, Додаток 1, Додаток 2

Наказ ГУ ДСНС України у Харківській області від 10 березня 2016 року №66 "Про затвердження Положення про сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області", Додаток

 

Повідомити про корупцію

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб Головного управління ДСНС України у Харківській області, Ви можете повідомити письмово за адресою:  61013, м. Харків, вул. Шевченка, 8, звернутися з електронним листом на адресу vnbezpeka@kharkiv.mns.gov.ua , або за телефоном  (057) 737‑13‑59*.

* Просимо залишати номер телефону, за яким представники сектору з питань запобігання та виявлення корупції  ГУ  ДСНС України у Харківській області зможуть з Вами зв'язатися (анонімність гарантуємо).

Також повідомляємо, що на офіційному веб-порталі Головного управління ДСНС України у Харківській області в розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до Головного управління ДСНС України у Харківській області.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції
    Твіт